gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

flash flash orkide'nin düğün fotoğrafı elimde

Konu, 'Asparagas Haberler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Mekanımızın tatlı meleği orkide'nin düğün fotosunu çok sevdiği kayınvalidesi ibibik hanımdan rica ettim.Sağolsun beni çok sever kaynanası:dil: hemen yolladı.Ben de sizlerle paylaşıyorum meleklerim... Orkide ve ormantik eşine bir ömür boyu mutluluklar dilerim...Kaynana ibibik hanıma da hürmetler:)

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    :haha:oyyy koptumm:D:D yaa orkidee enişte beydeee yakıyor ortalığııı:zuha:
    hele senn o dudaklar o gözlerr fıstıkk ya:D

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Anowwwwwwww orkidem bi harikasın ya bunu bize daha önce niye göstermemiştin ki:D

hahaha saol pelinim koptum...

4. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    tebrikler canım bir ömür boyu mutluluklar dilerim :hhh:

5. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Enişteye bakın kızlar orkideyi aldım diye nasıl sırıtıyor hahaha Orkide çekeceğin var bu heriften :haha:

6. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

inanmıyorum ya,süper,harika,muhteşem,koptum ya hahaha
    orkişim kaşına gözüne bittim gız ne gozelmişsin sen:D:D
    hele enişte,aman Allahım olmayan saçla,kaş,bıyık,dişler harika,hele o gülüş :D:D
    pek bi yakışmışsınız,bir yastıkta,2nevresimde kocayın inş....((böylemiydi bu söz gııı:D))

7. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    :hhh: ayy süpersiniz ya orkidem bu ne güzellik ya hele kocan...............:hhh:

8. Hayalet

Hayalet Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    anam orkide çok yaşıkmışın enişteyle be hahahahahaha banada bulsana böle bi herif bak bulmasan yazık sana derim...hahahahahaha

9. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Ayyy anamm koptummm yaaa:zuha:

10. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    allah seni napmasın hain kaynana resmimi vermişin çok da gözel çıkmışım nazar edecekler herifiminen bene şimcik yaw hain kaynana ne diyem sene :haha: hahahahahahahahahahahahahaha:haha: ay koptum pelin allah seni napmasın emi
    kocamda harikaymış gı zaten ewwelden beri bayılırım hep bi ilgim vardır bu herife :meçhul::meçhul::meçhul: hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

11. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    birbirinizede ne kadar çok yakışmasın,allah bozmasın

12. Moss

Moss Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    :laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:

Orkim hayatım ne güzel kadınsın sen öyleeeeeee hey maşşallahhhhhh tütütüttütütüt :dil::dil::dil:

eniştem de baya kıyak haaaaaaa.......

sorması ayıp hangi gezegenin türüsünüz, ben sizi göremedim de 23 sene :huhe::huhe::huhe::huhe::huhe:

13. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    allah hiiç ayırmasıın sizii ablamm :haha: :haha: :zuha: ayy buu nee yavv pelinim ellerine sağlıkk

14. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
  15. BaHaRR

BaHaRR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    orkidem bu ne güzellikk şekerim yaa :D :D :D

flash flash orkide'nin düğün fotoğrafı elimde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Otel Flash

Otel Flash

Otel Bilgileri: 2 Yıldızlı Otel Flash Dağ ve deniz manzarasına sahip Otel Şehir merkezinde Denize 150 m mesafede yer almakta olan Otel'in 3 suit odası, 31 toplam odası, toplam 52 yatak kapasitesi sahiptir. Oda deteyları Cine 5, Digiturk, Duş, Star digital, Telefon, Balkon, Televizyon, Uydu tv. Flash Otel detayları Çamaşırhane, Kuru temizleme, Resepsiyonda kasa, Market, 24 Saat oda servisi,...
  2. Flash Yapmak

Flash Yapmak

yazılı flash yapma 3.6.x ve 3.5.x Blinking Text (BBcode) ..yazılar Flash yapar ... Kaynak: vBulletin Kurulum: Yeni bbcode eklemeyi açalım Başlık: Blinking Text (Flash yazı) Tag: blink Replacement / Yer Değiştirme: {param} Örnek: Bu yazıyı Flash yapar Kayıt edin .... , , , tagları eklense yazı karakterini, boyutunu, kalınlığını, rengini, değiştirme olasıdır...
  3. Flash Hadise

Flash Hadise

gündemde patlama yapan Hadise bu kezde Düm Tek Tek şarkısına çekilen klip ile eleştri oklarına hedef oldu..... AYKUT IŞIKLAR'DAN HADİSE! BUGÜN GAZETESİ YAZARI AYKUT IŞIKLAR, EUROVISION TEMSİLCİSİ HADİSE'YLE İLGİLİ ZEHİR ZEMBEREK BİR YAZI KALEME ALDI! İŞTE IŞIKLAR'IN O YAZISI: 'TRT şayet internet sitelerinde dolaşan 'Düm Tek Tek' klibini beğenmemişse, çok iyi yapmış. Buna karar veren...
  4. FLasH HabeR MeÇHuL Nikah Tazeledi(Düğün de diyebiliriz)

FLasH HabeR MeÇHuL Nikah Tazeledi(Düğün de diyebiliriz)

düğün fotoğrafları Evet sevgili meleklerim yanlış duymadınız!!!Bildiğiniz gibi Meçhul kod isimli süper modumuz pek kısa bir süre önce şöhret olmuştu.:second:Şimdilerde şöhretin tadını çıkaran meçhul yeni bir ev,yeni bir araba ,yat,kat ,tatil vs. derken şimdi de yeni düğünüyle karşımızda.:laugh:Bu krizde bilemiyorum yani 5 yıllık evliliğin üzerine bu ne kadar gerekliydi :seker: Neyse biz...
  5. Flash Flash Flash İstanbul Melekleri Buluşuyorrr:)

Flash Flash Flash İstanbul Melekleri Buluşuyorrr:)

istanbuldaki biz melekler buluşmaya karar verdik....Ne zaman mı işte ona henüz karar veremedik en müsait zamanda meleklerle kararlaştırıp buluşucaz ve güzel arkadaşlıklar kurucaz ALLAH'ın izniyle... Evetttttt kimler katılıcak buluşmaya bi göreyim bakayım ona göre listemi hazırlıcam....

Sayfayı Paylaş