gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Floresan baş ağrısı yapıyor

Konu, 'Tüm Sağlık Konuları' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

floresan lambaların zararları floresan lambanın zararları florasanın ışığın lamba Çoğu insan daha tasaruflu olsun diye floresan kullanıyorlar. Ama her güzel şeyin kötü tarafları olduğu gibi floresanında zararları mevcut.
    İngiltere’deki Cambridge Üniversitesi’nin araştırmasına göre floresan fazla ışık veriyor. Ancak verdiği ışıktaki "fark edilmeyen titreşim"ler, gözde zorlanma meydana getiriyor ve konsantrasyon bozukluğu yaratıyor. Bu faktörler bir araya gelince baş ağrısı oluşabiliyor. Özellikle 100 watlık floresan lambaların odalarda ve sınıflarda kullanılmasının bu yüzden sakıncalı olduğu belirtiliyor.

Son düzenleme: 25 Haziran 2009
Floresan baş ağrısı yapıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öğrenciler ders başı yapıyor

Öğrenciler ders başı yapıyor

İlköğretim ve liselerde 2007-2008 eğitim-öğretim yılının ikinci yarısı pazartesi günü başlıyor. İlköğretim ve ortaöğretim okullarındaki yaklaşık 15 milyon öğrenci ile 600 bin öğretmen, 2 haftalık yarıyıl tatilinin ardından ders başı yapıyor Öğrenciler açısından eğitim-öğretim yılının ikinci dönemi sınavlar nedeniyle yoğun geçecek. Anadolu, fen ve sosyal bilimler liselerinde okumak isteyen...
  2. Baş ağrısı neden olur

Baş ağrısı neden olur

Baş ağrısı Kişinin tövbe idip hayırlı amel işlemesine; Evin, bölgenin ya da devlet yöneticisinin canını sıkacak bir durumun meydana gelmesine delalet eder.Birine yaranmaya çalışmak veya yalancı şahitlik yapmaktır. Birine yaranmaya çalışmak veya yalancı şahitlik yapmaktır. Rüyada basinin agndigim gören kimsenin tevbe ve istigfar edecegi a ne veya sadaka verecegine yahut hayirli bir amelde...
  3. Baş Ağrısı Nasıl Geçer - Baş Ağrısı Tedavisi

Baş Ağrısı Nasıl Geçer - Baş Ağrısı Tedavisi

baş ağrısı nasıl geçer gebelikte baş ağrısı nasıl geçer hamilelikte gebelikte tedavisi hamilelikte nedenleri Baş Ağrısı Nasıl Geçer - Baş Ağrısı Tedavisi Ağrısından Nasıl Kurtulunur: İlaçlar ve Baş Ağrısının Üstesinden Gelme :Burada baş ağrısı tedavisinde kullanılan farklı ilaç türleri hakkında bilgi bulabilir, baş ağrısı teşhisi ve tedavisinde kaydedilen son gelişmeler sayesinde ağrısız...
  4. Baş ağrısı ilaçlarına dikkaaatt!! (Rebound Baş Ağrısı)

Baş ağrısı ilaçlarına dikkaaatt!! (Rebound Baş Ağrısı)

Baş ağrısı birçok bayanın büyük problemidir.Bazen uyukusuzluk bazen yorgunluk,stres,iş,ev derken başta felaket ağrılarla burun buruna geliriz.Bunlara çözüm ararken kullanılan ilaçlar bakın başımıza ne gibi ağrılara neden oluyormuş.Okuyunca şaşırdım.:S:S Rebound baş ağrıları aşırı alınan baş ağrısı ilaçları nedeni ile ortaya çıkar. Ağrı kesiciler bazı durumlarda baş ağrılarını...
  5. Tansiyon baş ağrısı yaparmı

Tansiyon baş ağrısı yaparmı

tansiyon baş ağrısı yüksek tansiyon baş ağrısı yaparmı yaparmı düşüklüğü tansiyon baş ağrısı yaparmı Tansiyon hastalarını yakından ilgilendirecek bilgilere yer verdik bu yazımızda... Evet Melek'ler, tansiyon baş ağrısı yapar mı? Buyrun öğrenelim:) Uzmanlar yüksek tansiyonun baş ağrısı burun kanaması halsizlik nefes darlığı gibi rahatsızlıklara yol açtığının bilindiğini ancak...

Sayfayı Paylaş