gebe
  1. flormar

flormar Forum Okuru

flormar eyeliner kullananlar

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında flormar tarafından paylaşıldı.

aranızda flormar markasının eyelinerını kullanan varmı varsa nasıl memnunmusunuz sürüşü nasıl kolaymı umarım akmıyordur bende eyeliner alacam aslında flormarın bazı makyaj ürünlerini kullanıyorum ve gayet memnunum ama daha önce eyelinerı alıp kullanmadım kullananlardan yorum bekliyorum

2. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63
    Ben halk eğitimin makyaj kursuna katılmıştım ve ordaki hocamız kullanılması gereken en iyi markalardan birinin flormar olduğunu diğer pahalı markalarla eşdeğer kaliteye sahip olduğunu aradaki tek farkın diğer markaların kutu olarak tek tek gümrük parası ödediğini ama flormarın galonla gümrükten geçip Türkiyede paketlendiğini söylemişti ve flormar a hemen hemen tüm makyaj malzemelerini kullandım diyebilirim ve hepsinden çok memnun kaldım tavsiyemdir.

flormar eyeliner kullananlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Flormar Pretty Compact Allık

Flormar Pretty Compact Allık

flormar allık flormar pretty compact allık Kızlar yanaklarınız Flormar, “Pretty Compact Allık” ile renklenecek. Pürüzsüz bir cilt ile birlikte, canlı bir görünüme kavuşmanızı sağlayacak “Pretty Compact Allık” Flormar professional make up tarafından geliştirildi. Ultra ince bir yapıya sahip ve geliştirilen “Pretty Compact Allık”, özel geliştirilen mikro teknolojisiyle, ciltte pürüzsüz...
  2. Flormar Kurşuni Gri Oje

Flormar Kurşuni Gri Oje

flormar oje flormar, oje, kurşuni gri, yeni trend, tırnaklarda moda, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Flormar kaliteli bir Türk kozmetik firması olup,özellikle arap ülkelerinde ülkemizde görmediği değeri fazlasıyla görmektedir.Hatta bir tv programında izlediğim kadarıyla arap kadınları yabancı markalar ziyade Türk kozmetik firmalarına rağbet...
  3. 2012 Flormar Oje Kataloğu

2012 Flormar Oje Kataloğu

oje renkleri flormar 2012 renk kataloğu oje renkleri 2012 hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Bakımlı ve güzel görünün bir ele sahip olmak için yapılması gerekenler hakkında daha önce çeşitli yazılar paylaşmıştık...Adım adım tırnak bakımı nasıl olmalı, fransız manikürünün nasıl yapılacağını videolu olarak anlatmıştık melekler...Şimdiki yazımızda ise 2012 Flormar Oje Kataloğunu...
  4. Eyeliner Sürmeyi Beceremeyenlere Yapışkanlı Eyeliner

Eyeliner Sürmeyi Beceremeyenlere Yapışkanlı Eyeliner

Evvet bayanlar benim gibi eyeliner çekmeyi beceremeyenler için kesinlikle harika fiyatı biraz tuzlu da olsa :D:D zamanla daha uygunları da çıkıcaktır diye düşünüyorum yapanın bulanların ellerine sağlık diyelim :D:D Etrafa dağıldı,taştı,derdi yok Dior’un sticker eyelineri ile gözlerinizde harika etkiler yaratmak artık daha kolay..Dior makyajsanatçıları tarafından hazırlanan kadife dövmeler ile...
  5. Kuyruklu eyeliner nasıl çekilir ?

Kuyruklu eyeliner nasıl çekilir ?

Öncelikle eyelinerin dağılmasını önlemek için kapatıcı yardımıyla göz kapaklarınızı pürüzsüz hale getirin. Kapatıcıyı cilt tamamen emdikten sonra eyelineri uygulamalısınız. Eyelinerden önce makyajın kalıcılığı için farınızı sürün. Farınızı tüm göz kapağına fırça yardımıyla sürün. Kalem ya da sıvı formdaki eyelinerinizi göz kapağının tam ortasına sürülerek işaretleme yapın. Kuyruklu göz...

Sayfayı Paylaş