gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Flört Budur îŞTe

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

küçük çocuk annesine sorar:'flört ne demek annecigim?' annesi: Bak evladım.Akşam ablanın erkek arkdaşı gelcek.Onları izle ögren!' Akşam çocuk gizlenerek ablasıyla arkadaşını izler.Ertesi gün annesi sorar:Anlat bakalım flört neymiş.Ne ögrendin?

'Ablam ve arkadaşı bir süre oturup konuştular.Sonra ablam fenalaştı ve arkadaşı elini ablamın kazagının içine sokarak kalbini kontrol etti.
    Ablamın herhalde ateşi çıkmış olmaliki üstünü çıkarmak zorunda kaldı.Sonra ablamın hastalıgı arkadaşına da bulaşmış olmalı ki o da soyunmak zorunda kaldı.birbirlerini teselli etmek içi sarılıp öpüşdüler.Birdenbire arkadaşının önünde bir yılan çıktı.Ablam ısırıp yılanı öldürmeye çalışdı.
    Uzun bir süre ugraştıktan sonra yılanı öldürdü.çok yorulmuşlardı.Bir süre dinlendiler.Ama yılan tekrar dirildi.Demek ki ölmemişti.Sonra ablam yılanın üstüne oturarak onu tekrar öldürmeye çalışdı ve bu sefer başardı.Bu defa ölüdrdügünü biliyorum çünkü arkadaşı yılanın derisini soyup tuvalete attı...

Ve anne düşüp bayılır

:second::dil::dil::dil::dil::dil::dil::second:

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Flört Budur îŞTe
    :zuha: ayy komik oldugu kadardaaa yazıkk bir durum.. Ayy kimse o annenin yerinde olmak istemezz..

Amaa :haha: çocuğun anlatışııı süperr... :zuha:

Paylaşım için teieşşürler melek

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Rica ederim tatlım ben koptum valla okuyunca :D

4. CiCi-MeLeK

CiCi-MeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Aboowww hikaye çok fena...
    ama gülmektende koptum :haha:
    Paylaşım için teşekkürler...

:laugh::laugh::laugh:​

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Evet tatlım rica ederim beğenmene sevindim...

6. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

:zuha::zuha:ay bu harikaydi canim :D:D:D

7. zabitan

zabitan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Koptum yaf süpermiş.. :D :D :D

8. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    inanmıyorum ya çoooooooooooooooooook komik emeğine sağlık gülüüüüüüüüüüüüüüüm öpüldüüüüüün

Flört Budur îŞTe konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelenekle flört

gelenekle flört

Gelenekle Flört Sacramento'da (California) Raices Grupo Folklórico'nun sergilediği Jalisco (Meksika) kökenli bir kur dansı sırasında, tapatía adı verilen elbiseler mariachi müziğinin ritmine uygun olarak ileri geri savruluyor. Bu dansta erkekler ellerini arkada tutarak yaklaşırken, kadınlar saygılı bir mesafeyi korumakla birlikte erkekleri ayartmak için eteklerini kullanırlar. Vücut...
  2. Flört etmek

Flört etmek

Rüyada bir gençle iliski kurmak için onunla flört ettiginizi görmek, sevgiliniz veya esinizle aranizin açilacagina yorumlanir.
  3. Flört Problemleri

Flört Problemleri

Flört veya aşkın fırtınasıyla mutlu bir evliliği bulacaklarını sananlar aldanma ihtimalini göz önünde tutmalıdırlar. "Onlar erdiler mutluluğa, biz çıkalım kerevetine". Sevgiyi işleyen masalların çoğu bu cümle ile biter. Genç kızla erkek birbirlerine delicesine tutulmuşlardır, araya giren "kötü" kişilere rağmen kavuşurlar ve evlenirler. Artık onlar mutluluğa ermişlerdir,...
  4. Flört hakkinda

Flört hakkinda

flört hakkinda, dini bilgiler, kadinlar, erkekler, evlilik ve aile, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz Flört hakkinda Evlenecek gençlerin flört denilen bir arkadaşlığa asla ihtiyaçları yoktur. Hatta flörtün birçok sakıncası da vardır: Flörtte bir tuzak vardır. Flörtte çok defa, kız, erkek tarafından kandırıldıktan sonra terk edilir. Flört, gençlerde gafilce tecrübelere...
  5. Sanal Flört Önerileri

Sanal Flört Önerileri

sanal aşk tioları,sanal flört nasıl olmalı,sanal aşk tavsiyeleri,sanal aşkta yapılması gerekenler,sanla aşkta nelere dikkat edilmeli ,sanal flört hakkında bilgiler İnternet üzerindeki tanışma siteleri geleneksel tanışma yöntemlerini rafa kaldırdı. Artık mahalle barlarında veya arkadaş ortamlarında bir umut doğru insanı bulma çabaları sona erdi. Bu sitelerde oluşturulan profil bilgileri...

Sayfayı Paylaş