gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Flüt İçin Sigaramın Dumanına Sarsam Seni Şarkısının Notaları

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Sigaramın Dumanına Sarsam Notaları Sigaramın Dumanına Sarsam Şarkısı Flüt Notaları

Sevgili melekler, bir enstrüman çalmak hem ruhu dinlendirir, hem de insana büyük bir keyif verir. Biz de enstrüman çalmaktan hoşlanan meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için daha önce paylaştığımız sevilen dizi ve filmlerin müzik notaları konusunun ardından bu konumuzda sigaramın dumanına sarsam şarkısı flüt notaları ile karşınızdayız :)

Flüt İçin Sigaramın Dumanına Sarsam Seni Şarkısının Notaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. flütle çalınan kolay şarkılar ve notaları

flütle çalınan kolay şarkılar ve notaları

flütle çalınan en kolay şarkı notaları İlkokul yıllarımda ki müzik dersim geldi aklıma :) Eminim sizde oyıllara daldınız ama bu güne şimdiye gelin diyor ve sizlere flütle çalınan şarkıların notalarını sunuyorum Melek'ler:) do-do-sol-sol-la-la-sol-fa-fa-mi-mi-re-re-do-(tekrar)sol-sol-fa-fa-mi-mi-re(tekrar)do-do-sol-sol-la-la-sol-fa-fa-mi-mi-re-re-do...
  2. Dere Geliyor Dere Şarkısının Flüt Notaları

Dere Geliyor Dere Şarkısının Flüt Notaları

Dere Geliyor Dere Flüt Notaları Dere Geliyor Dere Flüt Notası İster blok flüt olsun ister yan flüt, enstrüman çalmaya yeni başladıysanız eğer, şimdi paylaşacağımız Dere Geliyor Dere şarkısının flüt notalarıyla iyi bir egzersiz yapabileceksiniz melekler :) sol la la la la sol fa/ la sol sol fa sol mi re/ re mi fa sol sol mi fa mi re re re re.
  3. Flüt İçin Şarkı Notaları

Flüt İçin Şarkı Notaları

flüt ile çalınan şarkı notaları flüt şarkı notaları flüt notaları Müziksever meleklerimize ve sayın misafirlerimize flütle kolayca çalabilecekleri bazı basit şarkıların notalarını veriyoruz melekler :) SAMANYOLU do-re-do-si-do-si-do-la-si-la-si-sol (sol-la-si) (sol-fa-mi) sol la sol fa mi do re do si sol la si la si sol fa mi do re do si la sol fa mi do re do si sol la si lan si sol fa...
  4. Sarı Mendil Flüt Notaları

Sarı Mendil Flüt Notaları

Sarı Mendil Flüt Notaları Sarı Mendil Flüt Notası Sarı Mendil Türksüünün Flüt Notaları fa-sol-la-la-la-do-la-fa-sol-la fa-sol-sol-sol-fa-la-sol-mi-fa-mi-re-re-re Sarı Mendil Sözleri (Anonim) Sarı mendil eldedir yar yar yar aman Gürün şah beldedir gel gel gel aman Gönlümüz yine birdir Darılmamız...
  5. Sigaramın Dumanına Sarsam Notaları Gitar için istiyorum

Sigaramın Dumanına Sarsam Notaları Gitar için istiyorum

Gitara çok hevesliydim ve nihayet gitar çalmayı öğrendim :) Sizden de biliyorsanız tabi benim için Sigaramın Dumanına Sarsam Notaları Gitar notalarını paylaşmanızı istiyorum.

Sayfayı Paylaş