gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

flütle çalınan en kolay şarkı notaları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

selam arkadaşlar flütle çalınan en kolay şarkı notaları lazım

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

flütle çalınan en kolay şarkı notaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. flütle çalınan kolay şarkılar ve notaları

flütle çalınan kolay şarkılar ve notaları

flütle çalınan en kolay şarkı notaları İlkokul yıllarımda ki müzik dersim geldi aklıma :) Eminim sizde oyıllara daldınız ama bu güne şimdiye gelin diyor ve sizlere flütle çalınan şarkıların notalarını sunuyorum Melek'ler:) do-do-sol-sol-la-la-sol-fa-fa-mi-mi-re-re-do-(tekrar)sol-sol-fa-fa-mi-mi-re(tekrar)do-do-sol-sol-la-la-sol-fa-fa-mi-mi-re-re-do...
  2. flüt ile çalınan şarkılar nelerdir

flüt ile çalınan şarkılar nelerdir

flüt ile çalınan şarkılar nelerdir lütfen bildiklerinizi yazın arkadaşlar.
  3. Flüt İçin Şarkı Notaları

Flüt İçin Şarkı Notaları

flüt ile çalınan şarkı notaları flüt şarkı notaları flüt notaları Müziksever meleklerimize ve sayın misafirlerimize flütle kolayca çalabilecekleri bazı basit şarkıların notalarını veriyoruz melekler :) SAMANYOLU do-re-do-si-do-si-do-la-si-la-si-sol (sol-la-si) (sol-fa-mi) sol la sol fa mi do re do si sol la si la si sol fa mi do re do si la sol fa mi do re do si sol la si lan si sol fa...
  4. Gitar Çalanlara Kolay Çalınan Şarkı Tabları

Gitar Çalanlara Kolay Çalınan Şarkı Tabları

Kolay Çalınan Şarkı Tabları Kolay Şarkı Tabları Gitar Sevgili müziksever meleklerimiz, gitar çalarken kullanabileceğiniz kolay çalınan şarkı tabları ile karşınızdayız. Buyrun ..:) Barış manco donence ( E:---------------------------------------------------------------- ( B:--------------------------------------------------------------- 2 (...
  5. flütle çalınabilecek en kolay parçaların notaları lazım

flütle çalınabilecek en kolay parçaların notaları lazım

Merhabalarr.Flüte bayağı bir merak saldım, sizden kolayca çalabileceğim şarkıların notalarını istiyorum.Neler çalabilirim flütle ?

Sayfayı Paylaş