gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

FMF Nasıl bir hastalık Tuba ünsalda yakalanmış

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

ÖNCE TEŞHİS KONULAMADI [​IMG] YÜKSEK ATEŞ, NEFES DARLIĞI, KARIN AĞRISI ŞİKAYETLERİYLE GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE HASTANEYE KALDIRILAN TUBA ÜNSAL'A, AZ KİŞİDE RASTLANAN AİLEVİ AKDENİZ ATEŞİ (FMF) TEŞHİSİ KONDU.

Geçtiğimiz hafta Altın Portakal Film Festivali'ne katılan Tuba Ünsal, festivalin açılış gecesi aniden rahatsızlanarak Antalya'da özel bir hastaneye kaldırıldı. Ancak ünlü oyuncu, burada bir teşhis konulamaması üzerine apar topar İstanbul'a gönderildi. Alman Hastanesi'nde hemen kontrolleri yapılan Ünsal'a, FMF teşhisi konuldu...

Sağlık durumu iyi

Tansiyonun düşüklüğü ve nefes darlığı rahatsızlıklarını bir yıldır yaşadığını belirten Ünsal, şu açıklamayı yaptı: 'Son zamanlarda sık ataklar geçirip, hastaneye gitmeye başladım. Ama bir türlü teşhis konulamıyordu. Herkes grip olduğumu söylüyordu. Hatta ABD'de bile bu rahatsızlığıma bir ad koyamadılar. Sonunda FMF hastası olduğumu öğrendim. FMF, az görülen bir hastalık ama tedavisi var. Bir haftadır Alman Hastanesi'nde yatıyorum ama şimdi iyiyim.'

Ailevi Akdeniz Ateşi (FMF) genetik bir hastalık. Yüksek ateş, karın ağrısı, göğüs ağrısı, eklem ağrısı, deri döküntüleri gibi hastalık belirtileri birkaç gün süren ataklar halinde ortaya çıkar. FMF, tedavi edilebilir bir hastalık ancak bu tedavi, FMF'nin genetik bir hastalık olması nedeniyle, hastalık tamamen ortadan kalkmıyor. Tedavi, hastalığın oluşturduğu bozuklukları ortadan kaldırmaya yönelik oluyor
    .

FMF Nasıl bir hastalık Tuba ünsalda yakalanmış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuba Ünsal los angeles'ta

Tuba Ünsal los angeles'ta

Los Angeles'a gidiyonda bundan bizene ki tuba, yani oyunculuk dersleri almak istiyorsun. Baş rolü kapmak istiyorsun. Bak burada haber oluyorsun. :D TUBA 'DİZİLERDE İSTEDİĞİM ROLDE OLABİLMEK ADINA GEREKİRSE BAŞROLDE OLMAYABİLİRİM' DİYE KONUŞTU! Ünlü oyuncu Tuba Ünsal geçtiğimiz yaz oyunculuk eğitimi almak için gittiği Los Angeles'ta yaptıkları hakkında konuştu. Ünsal şöyle konuştu:...
  2. Tuba ünsal "tatli bir kiz degilim" dedi!

Tuba ünsal "tatli bir kiz degilim" dedi!

tuba ünsal seker degilim tuba ünsal bosaniyormu tuba ünsal tekrar hamile. Sevgili melekler ekranlarin sevilen dizisi tövbeler tövbesinde rol alan eski manken Tuba Ünsal su aciklamada bulundu "göründügüm gibi seker kiz degilim tam bir şehirliyim ve İstanbul gibiyim, her şeye rağmen bir sosyal hayatım var" dedi. * Tam bir şehirliyim. İstanbul gibiyim aslında. Her şeye rağmen bir...
  3. FMF Hastalığı Nedir? FMF Hastalığı Kimlerde Görülür???

FMF Hastalığı Nedir? FMF Hastalığı Kimlerde Görülür???

Fmf Hastalığı Nedir Fmf Hastalığı Kimlerde Görülür Fmf Hastalığı benim bildiğim kadarıyla akdeniz ateşidir ama ayrıntılı olarak bende bilmiyorum....Bende sizinle beraber Fmf Hastalığının ne olduğunu kimlerde görüldüğünü inceleyeceğim....Haberini yaptığımız Tuba Ünsalın hastaneye kaldırılış sebebi de bu hastalık yani Fmf Hastalığıdır..O zaman bir bakalım Fmf Hastalığı neymiş.... FMF...
  4. Tuba Ünsal Öyle Bir Geçer Zaman Ki 'de...

Tuba Ünsal Öyle Bir Geçer Zaman Ki 'de...

Bu konu; tuba ünsal yeni dizisi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir süredir sesi soluğu çıkmayan başarılı oyuncu Tuba Ünsal nihayet ekranlara dönüyor. Bir süre rol alacağı diziyi sır gibi saklayan Ünsal 'ın hangi dizide rol alacağı ortaya çıktı; Öyle Bir Geçer Zaman Ki... Dizinin adını gizli tutan Tuba Ünsal, “Ben şahane bir dizide oynamaya başladım. Şimdilik sürpriz....
  5. Tuba Ünsal Doğum Kilolarını Nasıl Verdi?

Tuba Ünsal Doğum Kilolarını Nasıl Verdi?

tuba ünsal doğum kiloları, tuba ünsan nasıl zayıfladı, tuba ünsal haberleri Sevgili melekler, güzel oyuncu Tuba Ünsal 4 ay kadar önce 2.çocuğu Civan'ı dünyaya getirdi. Kısa zamanda hamilelik kilolarını veren Ünsal'ın fazlalıklarından nasıl kurtulduğu kadınların merak konusu. Kendize sorulan bu soruya Ünsal, kilolarını iki çocuğuyla baş etmeye çalışırken verdiğini söyledi. Spor ve diyet...

Sayfayı Paylaş