gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Fobilerin Esiri misiniz?

Konu, 'Testler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Her insanın bir fobisi olabilir. Gerçi, derler ki, korku hayattaki en korkutucu şeydir. Ama zaman zaman elde değil, bir fobinin rüzgarına kapılır, hayatımızı zor hale getiririz. Testimiz, hem başkalarının fobilerine, hem kendi fobinize yaklaşımınızı açığa çıkaracak... Testler / Test Göster - TNN

Fobilerin Esiri misiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Esir.

Esir.

Rüyada esir düştüğünü görmek, başkasının malında gözü bulunduğuna veya borcunu inkar ettiğine, yahut evlilikte mutsuz olacağına işarettir. Rüyada esir düştüğünü görmek, başkasının malında gözü bulunduğuna veya borcunu inkar ettiğine, yahut evlilikte mutsuz olacağına yorumlanır. Rüyasında esir düşen kimse, çaresiz kalacak, gayretleri boşa gidecek demektir.Rüyada esir görmek hürriyete...
  2. Alex - Esirinim

Alex - Esirinim

aşk dinle bak seninim bu defa yenildim gül yüzünden içmeyi özledim son sözünde sevgiyi gizledim esirim ne kadar zormuş bir ayrılık karanlığı gelmiş kapımıza sen korkma biraz durur gider sonra içeri sakın alma ne kadar çökmüş olur olmaz vakitlerde gelen bu kabuslar hiç korkma biraz üzer biter sonra uyu sen hiç uyanma
  3. Yaşar - Esirinim

Yaşar - Esirinim

Beni yar beni yar Beni narin kollarında bırak Bizi aşk anlar Sen kendi yeni aşklarına bak Dile kolay yıllar Beni ilk yıllarında bırak Eski anılardan Söyle elimizde başka ne var Yoksun ya Dünya durdukça esirinim yar Yemelerden içmelerden Kesilirim yar Şu boynuma dar ağacı Gayrı değil yabancı Gel beni bu zalimlerin Ellerinden kurtar Şu boynuma dar ağacı Gayrı değil yabancı Alışamadım sensiz...
  4. sosyal fobi

sosyal fobi

Anksiyete bozukluklari sinifi icinde degerlendirilir. Sosyal fobi genellikle 13 - 24 yaslari arasinda baslar. Ancak daha kücük ve büyük yaslarda da görülebilir. Kadinlarda daha fazla görülmesine karsilik erkeklerin tedaviye daha cok müracat ettikleri bilinmektedir. Psikodinamik teoriye göre sosyal fobinin meydanagelmesinde en önemli nedenler ebevenylerin asiri disiplinli olmasi ve ailenin...
  5. Fobi

Fobi

Fobi, önemli bir tehlike kaynağı olmayan bir nesne veya durumla karşılaşma sırasında duyulan inatçı ve aşın korkudur. Fobilerin başlıca üç öğesi vardır: korkulan nesneyle karşılaşıldığı zaman sübjektif korku veya anksiete yaşantısı; bu tür ilişkiyle ilgili fizyolojik değişimler ve bu nesneden kaçınma veya kaçma davranışları. Dolayısıyla gerçekten fobik olan hastalar ender olarak korku...

Sayfayı Paylaş