gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

fok balıgının kovalaması

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

rüyamda fok balığınnın kovaladığını görüyorum açıklamasını ögrenmek istiyorum 2 kere üst üst e gördüm

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

fok balıgının kovalaması konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dünyanın en küçük balıgı

dünyanın en küçük balıgı

Boyutu bir 'sivrisinek' kadar; sazan ile de akrabalığı var... Dünyada bugüne dek keşfedilen en küçük balık, BULUNDU Paedocypris balığının yetişkinleri, yalnızca 7,9 milimetre boyuna ulaşabiliyor. İnce ve şeffaf görünümlü bu balık, turbalı bataklıkların bol asitli sularında yaşıyor. Sazanın uzak bir akrabası olan balık, planktonla besleniyor. Ancak...
  2. akdeniz fokları

akdeniz fokları

Akdeniz'in en önemli kültür mirası nedir diye sorsalar, aklınıza "Akdeniz foku demek" gelir mi? Oysa foklar Akdeniz besin ağının en tepesinde olmaları nedeniyle sağlıklı bir Akdeniz ekosisteminin simgeleri durumundalar. Bu nedenle onların korunması gerçekten çok önemli. Foklar son 100 yıla kadar İtalya'dan Cezayir'e tüm Akdeniz kıyılarında yaşarken günümüzde yalnızca ülkemiz,...
  3. Fok balığı

Fok balığı

foks balığı Rüyada fok baligi görmek, çok zorlu bir düsmaninizla karsi karsiya geleceginize, is hayatinizin büyük bir teh-like geçirmesi ihtimali bulunduguna; fok baligi yemek hükümette olan bir isinizin müspet bir sekilde sonuçlanacagina yorumlanır.
  4. Fok Badem'in keyfi yerinde

Fok Badem'in keyfi yerinde

Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde, bir koyda özel havuza yerleştirilerek insanlardan ve yerleşim alanlarından uzaklaştırılan Akdeniz Foku Badem, yeni yerine alıştı. Badem'in, yaz sezonu sonunda Gökova Körfezi'nde doğal hayata bırakılacağını belirten Sualtı Araştırmaları Derneği (SAD) Akdeniz Foku Araştırma Grubu (AFAG) Üyesi Cem Orkun Kıraç, “Herkesin içi rahat olsun, Badem hayatından çok...
  5. Rüyada Fil Kovalaması

Rüyada Fil Kovalaması

Rüyada Fil Kovalaması ne anlama geliyor lütfen bu rüyanın tabirini yazın.

Sayfayı Paylaş