folbiol kimlere önerilir. Folbiol kullananlar var mı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

1 düşük yaşadım kontrole gittiğimde hiç bir sıkıntı olmadıgını ancak korunmayı bırakmadan 1 ay önce folbiol diye bir ilaç içeceksin dedi.hamile kalıncada elevit tonatal a döneceğiz dedi vitamin ve kansızlık için kullanılan bir ilaç oldugunu duydum bilgilendirecek olan varmı

folbiol kimlere önerilir. Folbiol kullananlar var mı ? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Cake Svitzerland kullananlar var mı =?

Kızlar selamlar, internetten satış sitesinin birisinde cake switzerland diye bir krem grdüm. Leke ve çil giderici diye geçiyor 20 ml civarında bu üründen kullanan yada deneyen oldu mu ? Önerilerinizi bekliyorum.
  2. m-sure kullananlar var mı ?

arkadaşlarım bebek istiyoruz eşimin sperm sayısı çok düşük olduğu için doktorumuz bize m-sure isimli ilaçtan verdi. Acaba bu ilacı kullanırken eşim nelere dikkat edecek. Daha önce bu ilacı kullanan arkadaşlarımızdan yardım istiyorum. teşekkür ediyorum.
  3. Norlevo tablet hapı kullananlar var mı ?

Kızlar norlevo hapı nasıl kullanılıyor nelere dikkat etmek gerekiyor. Bir birlikteliğim oldu bugün ama ben nasıl kullanılacağı hususunda tereddüt yaşıyorum nelere dikkat etmeliyim arkadaşlarım ?
  4. Neutrogena göz altı kremi kullananlar var mı

Arkadaşlarım neutrogena göz altı kremi alacağım da tereddütteyim. Göz altındaki kırışıklıklarım biraz çoğalmaya başladı beyaz tenliyim. Bu kremi daha önceden kullananlar bana tavsiye edebilir mi ? Birde bunu en hesaplı ve orjinal olarak nereden satın alabilirim. Sizin göz altı kırışıklıkları için tavsiye edebileceğiniz başka marka ve sonuç aldığınız bir krem var mı ? Bir kaç yerde bu...
  5. Yumurta nakli ( donasyonu ) kimlere önerilir?

yumurta nakli nedir,yumurta nakli kimlere uygulanır,yumurta nakli fiyatları,yumurta nakli nerde yapılır,yumurta nakli yaş sınırı,yumurta nakli hakkında bilgiler Yumurta nakli veya diğer adıyla yumurta donasyonu tedavisi yumurta üretemeyen veya menopozda olan kadınların genç, sağlıklı ve doğurganlığı kanıtlanmış başka bir kadının yumurtalarıyla, kendi eşinin sperminin döllenmesi sonucu elde...

Sayfayı Paylaş