gebe
  1. SweetCurse

SweetCurse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Fön makinesi

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında SweetCurse tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar yeni bir fön makinesi almak istiyorum.2100 ve 2200 W arası.Kullandığınız ve memnun olduğunuz makine var mı ? Önerilerinizi alabilir miyim ?

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Canım benim makinam süper özel kuaförüm getirdi ama markasını hatırlamıyorum eve gıdıp bakmam gerekıyor.

3. SweetCurse

SweetCurse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Merak ettim,eve gidince bilgi verirsen sevinirim :) tşkler.

4. SweetCurse

SweetCurse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Gerek kalmadı kızlar makine aldım.Philips'in hp 8180 modelini aldım çok memnunum tavsiye edebilirim. :)

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Ah canım ya kusura bakma ben bunu tamamen unutmuşum:S nasıl unuttum neyse hayırlı olsun benımkı turbo muş canım ama geç oldu tabi.. Neys eiyi günlerde kullan ..

Fön makinesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bozulmayan Fön

Bozulmayan Fön

erkek saçına fön nasıl çekilir erkek fön nasıl çekilir saça fönün bozulmaması için Arkadaşlar bilirsiniz bazen saçlarımıza fön çektiririz,ama ya bir saat yada iki saat ancak dayanabilir. Bunun daha fazla kalması için bir yol var bakın Bozulmayan fönün sırrı Kalıcı...
  2. mavi su (fön suyu)

mavi su (fön suyu)

fön suyu ne işe yarar fön suyu mavi su ne işe yarar mavi su sac nedir Sıcağa hiçbişeyin dayanamadığı gibi fönünde sıcaklığına saçlar dayanmaz.Yıpranır hırpalanır.Hanımlar eğer saç yıpranmasından şikayetçiyseniz mavi suyu deneyebilirsiniz.Bu ürün kozmetik ve kuaförlerde bulunuyormuş.
  3. Erkek fön fiyatları

Erkek fön fiyatları

Erkek fön fiyatı kaç para
  4. fön

fön

fönüm daha iyi nasıl olabilir
  5. Fön Makinesinin Saçımıza Etkileri

Fön Makinesinin Saçımıza Etkileri

fön makinesi fön makinesinin zararları Havalı saçlara sahip olmak için her kadın vakit ve para harcar melekler :) Saçlar kadınların mücevherleridir. Ancak ne yazık ki bu mücevherler özellikle fön makineleri yüzünden fazlasıyla zarar görüyor. Makalemizde fön makinesinin zararlarını hatırlatıyoruz sizlere... Saçı, saç kurutma makinesiyle kuruttuğunuz zaman, ilk olarak saç telleri arasındaki...

Sayfayı Paylaş