gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Fondoten üzerine pudra sürmeye veda edin!

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

porselen görünümlü fondoten porselen pudra Makyajı, makyaj yapan fondotenler, cilt kusurlarını gizler ve adeta porselen görünümlü bir cilde kavuşmayı sağlar. Zira fondotenin üzerine bir de hepimizin bildiği üzere pudra sürme işlemi vardır. Bu işlem ise cildin ışığını en güzel şekilde yansıtır. Sevgili Melek'ler, bundan sonra fondotenin üzerine pudra sürme işlemine "elveda" diyoruz.

Çünkü Melek'lerim; Matte Souffle, ışığı daha etkin bir şekilde absorbe eden küresel taneciklerden oluşan pudral arı(matispheresTM) sayesinde, anında matlık sağlıyor. İçeriğindeki elastomer pudralar cilde esnek bir his veren kremsi dokuyu, fluffy gel denilen bileşen ise esnek dokuyu sağlıyor.

Normal / karma ve yağlı ciltler için uygundur Melek'ler.
    Fiyatı: 74YTL / 20gr. kavanoz

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Hiçte veda edemem o kadar pudra ziyanmı olsun yani şimdi hahaha hahaha hahaha
    Teşekkür ederim kendi adıma verdiğin bilgi için özellikle benim çok işime yarıcak inşallah..

3. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Teşekkürler bilgiye makyaj yapmayı sevmiyorum ama yapıncada yazdığın işlem biraz zaman alıyordu.Verdiğin bilgi çok güzel özellikle çalışma ortamlarında olan bayanlar için mutlak gerekli olan birşey

4. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    neseki pudram bitiodu :D:D
    denemek lazım tabi cildeki etkisini..

Fondoten üzerine pudra sürmeye veda edin! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kepekli saçlara veda edin!

Kepekli saçlara veda edin!

şampuana aspirin Bu yaşıma geldim hiç kepek sorunuyla karşılaşmadım:Dçok şanslıyım galiba.Hep aynı şampuanı kullanıyorum galiba ondan:DKepek konusunda dertli olanalr için bir öneri.Buyrunuz meleklerim. Kepek saç derisinde kapanan gözenekler şampuan artıkları stres gibi çeşitli faktörlerden dolayı oluşabilir. Her sorunun olduğu gibi saçlardaki kepek sorunun da tedavisi var. Üstelik...
  2. Göz şişliklerine veda edin

Göz şişliklerine veda edin

Güzelliğinize gölge düşüren gözaltı şişliklerine veda etmek ister miydiniz? Yüzün en çarpıcı yeri olan gözlerinize ve göz çevrenize özenle bakmanız gerekir. Unutmayın ki yıllar izlerini bu noktada bırakır... Düzenli olarak yapacağınız kozmetik ve doğal bakımlarla göz çevrenizi taze ve canlı bir halde tutabilirsiniz. Düzenli uyuyun Her gün 8 saatlik düzenli uyku, göz sağlığınız için...
  3. Episiva ile Tüylerinize veda edin

Episiva ile Tüylerinize veda edin

episiva yorumları episiva kullananlar tüy azaltıcı kullanan epısiva Arkadaşlar çok güzel yorumlar aldım bu krem-losyonla ilgili.. İşte size bilgiler... EPISIVA kıl foliküllerinin büyüme evresine etki ederek istenmeyen tüyleri incelten ve azaltan bitkisel cilt bakim ürünüdür. Kıl köklerinin beslenmesini engelleyen bitkisel özler içerir. Düzenli kullanıldığında beslenemeyen kıl kökleri...
  4. Masaj ile selülite veda edin

Masaj ile selülite veda edin

Masaj ile selülite veda edin Masaj ile selülite darbe vurun Dr. Yasemin Fatih Amato, iyi bir masajın selülit tedavilerinde etkili olabileceğini belirtti. Masaj, selülitin en önemli tedavi yöntemidir bu yüzden yaş arttıkça masaja olan ihtiyaç da artar. Masajın en güzel özelliği her mevsim yapılabilir olması ve yan etkisinin olmamasıdır. Aksine doğrudan faydalı etkileri daha fazladır....
  5. Cilt Lekelerinize Veda Edin!

Cilt Lekelerinize Veda Edin!

Bu sayfa; Cilt Lekelerinize Veda Edin konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, özellikle yazın fazlalaşan cilt lekeleri sizi aynalara bile küstürebilir. Ancak hemen moralinizi bozmayın. Öncelikle güneşten cildinizi koruyun ve şimdi yazacağımız gerekli bakımları yapmayı ihmal etmeyin. Çok kısa bir süre sonra sizin de cildinizde lekelerden eser kalmayacak.. Güneşten ve...

Sayfayı Paylaş