gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Fönünüzü Evde Kendiniz Çekin

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

erkek fön çekme teknikleri fön çekme teknikleri erkek video çekmek Kıvırcık saçtan sıkıldınız ve saçınıza fön çekip düzleştirmek istiyorsunuz ama kuaföre gitmeye vaktiniz yok o zaman ne yapıcaz fönünümüzü evde kendimiz çekicez...İşte size evde fön çekip saçınızı kuaförden çıkmış gibi yapmanın püf noktaları :tik:

Evde fön çektirgimiz zaman ipek gibi olan saçlarımız, aynı şeyi biz denemeye kalktığımızda bir türlü aynı etkiyi yaratamıyor. Bunda şaşacak bir şey yok. Her işin bir tekniği var. İşte adım adım evde fön çekme.

1.Adım:
    Saçı 3-4 bölüme ayırın. Her bölümü, kendi etrafında burun, klipslerle başınızı sabitleyin. Bu tutamlar fön çekerken diğer tellere karışmaz, böylece saçınızı parti parti şekle sokabilirsiniz.

2.Adım:
    Bölümleri öyle bir sabitleyin ki saçı açtığınızda tam dibinden fön çekebilirsiniz.

3.Adım:
    Parlak olması için her bukleye tek tek fön çekim. Fönü, her zaman yukarıdan aşağıya doğru ve dipten uçlara doğru tutun. Fönünüz 45 derecelik bir açıda olsun ki teller dağılmadan dış yüzey yatışsın ve parlasın.

4.Adım:
    Uçların güzel görünmesi için tutamları fırçaya sarın, iç ve dış taraftan fön çekin, boşaltın. Her tutamda bu işlemi tekrarlayın.

5.Adım:
    Fön sırasında, her bukleyi dipten başlayarak aşağıya doğru çekiştirin. Böylece düz ve ipeksi bir görünüm elde edersiniz.

6.Adım:
    Şeklini koruması için saçınız tam olarak kuruyana kadar tarayarak fön çekin.

2. misstatetale

misstatetale Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu işime yarayacal :) teşekkürlerr

3. hira

hira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benimde işime yarayacak teşekkürler canım paylaşım için:)

Fönünüzü Evde Kendiniz Çekin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. evde fön nasıl çekilir

evde fön nasıl çekilir

fön nasıl çekilir saça fön nasıl çekilir düz erkek erkek Evde fön çektirgimiz zaman ipek gibi olan saçlarımız , aynı şeyi biz denemeyekalktığımızda bir türlü aynı etkiyi yaratamıyor . Bunda şaşacak bir şey yok .Her işin bir tekniği var.İşte adım adım evde fön çekme. 1.Adım: Saçı 3-4 bölüme ayırın .Her bölümü , kendi etrafında burun , klipslerle başınızı sabitleyin . Bu tutamlar fön çekerken...
  2. Hayatıma fön çeksem düzelir mi?...

Hayatıma fön çeksem düzelir mi?...

hayatıma fön çeksem düzelirmi hayatıma fön çeksem düzelirmi acaba Ben yanlışlar yaptım hayatım da hayatıma dair bir sözümde yok aksine susmayı tercih etim haykırmak istercesine… Hata yapmadığımı düşündüğüm tek şey sen ile bir şeylere başlamak oldu. Hayatımın doğru olan yanısın bana yön gösteren kutup yıldız misali. Her yıldız kayarmış sende kaydın elerimden bir yıldız gibi gecemde bana yön...
  3. Evde Fön çekmenin Püf Noktaları

Evde Fön çekmenin Püf Noktaları

erkek fön çekme teknikleri fön çekme teknikleri erkek saçına saçına saça Evde fön çektirgimiz zaman ipek gibi olan saçlarımız, aynı şeyi biz denemeye kalktığımızda bir türlü aynı etkiyi yaratamıyor. Bunda şaşacak bir şey yok. Her işin bir tekniği var. İşte adım adım evde fön çekme. 1.Adım: Saçı 3-4 bölüme ayırın. Her bölümü, kendi etrafında burun, klipslerle başınızı sabitleyin. Bu...
  4. Evde Fön Nasıl Çekilir

Evde Fön Nasıl Çekilir

erkek saçına fön nasıl çekilir fön nasıl çekilir erkek video saç saçına çekme Kızlar hemen hemen hepimiz saçımızı düzleştirmeyi biliyordur...Yada biz yapmasakta evde saçımızı düzleştirmemize yardımcı birileri mutlaka vardır...Şimdi saçına evde fön çekmeyi bilmeyenler için evde saçınıza nasıl fön çekersiniz kısaca anlatıyorum... Saçlarınızı iki kere avucunuzun ortası kadar şampuanla...
  5. Kahkülünüzü Evde Kendiniz Kesin !

Kahkülünüzü Evde Kendiniz Kesin !

evde kahkül nasıl kesilir evde kahkül kesmek Artık saçınızda bir değişiklik yapmak istiyorsunuz ama kuaföre gitmek te içinizden gelmiyorsa melekler, ne duruyorsunuz ? Alın elinize tarak ve makas kahkülünüzü kendiniz kesin :) Evde kahkül kesmek zor diye düşünmeyin, biraz el yatkınlığı yeter. Evde kahkül nasıl kesilir diyenlere hem anlatım hem de videolu görseli aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.....

Sayfayı Paylaş