gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

formattan sonra gerekli driverlar nasıl bulunur?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar ben pcme format atacam ama sonrasında pcye gerekli olan driverları nasıl bulabilirim acaba ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Format attıktan sonra gerekli driverların bulunması pek çok kullanıcının korkulu rüyası. Bilgisayarı yavaş olamsına rağmen pek çok kişi bu driverları bulamayacağını düşünerek formattan bile vazgeçebiliyor.
    Ancak bunun çok kolay bir yolu var. Format attıktan sonra yüklenmesi gereken driverları bulmak için:

Öncelikli olarak yapmanız gereken bilgisayarınızda yüklü olan driverları harici bir diske kaydetmek.

Bunun için harici diskinizi bilgisayarınıza bağlayın.

Seçeceğiniz herhangi bir driver back up programı ile tüm driverlarınızı harici diske kaydedin.

Bunun için yapmanız gereken tüm işlemleri zaten driver backup programı size söyleyecek.

Driverlarınız yedeklendikten sonra format atma işlemine geçebilirsiniz.

Format bittikten sonra masaüstünüzdeki bilgisayarım simgesine sağ tıklayın ve özellikler deyin.

Resimdeki gibi karşınıza çıkacak ekranda donanım simgesini tıklayın.

Buradan aygıt yöneticisini seçin.

Format sonrası yüklenmesi gereken sürücüler soru işareti ile gösterilir.

bunları tıklayın sürücüyü güncelleştir /yükle deyin.

Ardından kaydettiğiniz driverları bilgisyaara tanıtın ve yükleyin.

formattan sonra gerekli driverlar nasıl bulunur? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ''Süper Erkek'' Nasıl Bulunur?

''Süper Erkek'' Nasıl Bulunur?

karizmatik erkek özellikleri Güçlü, karizmatik ama aynı zamanda tüm isteklerinizi yerine getiren erkek bulmanın yolları.. Onu olduğu gibi kabul edin “Erkekler Mars’dan, kadınlar Venüs’den.” Biz kadınlar bu gerçeği bilmemize rağmen eşimizin sınırlarını zorlamaktan kendimizi alıkoyamıyoruz. Tabii bu da işe yaramıyor. Dolayısıyla yapmamız gereken ilk şey, onun zayıf yönlerini ve kişisel...
  2. Zengin Koca Nasıl Bulunur?

Zengin Koca Nasıl Bulunur?

zengin koca nasıl bulunur is adamlarin cep numaralari zengin erkeklerin cep numaralari Bekar kadınların yarısından çoğu zengin koca arıyor. Hatta neredeyse evli kadınlar bile bir zengin adam bulsalar, ellerindekini boşayacaklar. Peki, zengin koca nasıl bulunur? Zengin Koca Nasıl Bulunur? Bana sorarsanız, bulunmaz! Hatta bir kocada aranacak özellikler içinde liste başında bile değildir....
  3. Yarım Saatte Format Nasıl Atılır ?

Yarım Saatte Format Nasıl Atılır ?

Bu konu; yarım saattem format atma hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bilgisayarınız iyice ağırlaştı mı ? Ya da belki bir virüs bulaştı. O halde artık bir format atma zamanıdır. Bunun için illa ki bilgisayarcı çağırıp dünyanın parasını vermenize gerke yok. Biraz dikkat ve cesaretle siz de bilgisayarınıza format atabilirsiniz. Aşağıda makaleyi iyice inceleyin ve yarım saatte...
  4. hp laptopa nasıl format atılır

hp laptopa nasıl format atılır

Laptopum hp marka ve artık format istiyor. Servise yollamadan ben format atamazmıyım acaba? Hp laptopa nasıl format atılır ?
  5. vistaya nasıl format atarım?

vistaya nasıl format atarım?

Vista işletim sistemli bir bilgisayar kullanıyorum ve format istiyor artık.Yalnız teknik servise götürüp para bayılmak ta işime gelmiyor acaba bu işli kendim evde yapamaz mıyım?Yapabilirsem nasıl yaparım ?

Sayfayı Paylaş