gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Formula 1 tutkunu ünlüler

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

formula 1, ünlüler, hız tutkunu ünlüler kimmiş buyrun öğrenelim arkadaşlar.

Geçtiğimiz günlerde Formula 1 spor yarışlarına ünlü akımı yaşandı Melek'ler:)

Formula 1, motor sporlarına tutkun binlerce kişiyi pazar sabahı İstanbul Park’a çekti.

Yarış alanına koşanlar arasında ünlüler de vardı.

Yarışları eşi Didem ve oğlu Cano ile izleyen Erkan Petekkaya, Kıvanç Tatlıtuğ’la da ayaküstü sohbet etti. Yarışları izleyenler arasında Faruk Süren, Guti Hernandez ve Mirsad Türkcan da vardı.

Formula 1 tutkunu ünlüler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Formula 1'in Efsane Pilotları

Formula 1'in Efsane Pilotları

f1 ölen pilotlar formula 1 de ölen pilotlar f1 de formula 1 ölenler pilotu AYRTON SENNA Ayrton Senna, Brezilya'nın Sao Paolo kentinde 21 Mart 1960'da dünyaya geldi. Ünlü bir iş adamının oğlu olduğu için rahat bir çocukluk ve gençlik dönemi geçirdi. Kendisi gibi Brezilya'lı ve efsane olan Pele'nin aksine o motor sporlarını tercih etti. 1979 ve 1980'de Dünya Karting Şampiyonalarında üstüste 2....
  2. ünlülerin tutkunu olduğu marka:Marijoli

ünlülerin tutkunu olduğu marka:Marijoli

para onlarda olduğu için tutkun oldukları markalarda olur tabi :D:D bakın bakalım para sahipleri ünlülerin tutkunu olduğu markalar nelermiş :) Antik Yunan tarzı tasarımlar sizi de büyüleyecek... Müdavimleri arasında Kate Moss, Madonna, Nelly Furtano gibi biribirinden ünlü isimlerin bulunduğu hatta bu isimler için vazgeçilmez aksesuarlar üreten bir marka var… Marijoli. Antik Yunan tarzı...
  3. Formula 1 Türkiye Kuralları

Formula 1 Türkiye Kuralları

Türk pilotlar araçlarının bagajlarında mangal bulunduramayacak. - Otomobilde teyp ve anfi teşkilatı varsa söktürülecek, mini vantilatör, kafasını sallayan köpek ve dikiz aynalarında boş CD bulunduran pilotlar yarışa alınmayacak. - Araçların arkasında yazılı bulunan “Canısı, Var Ya, Deli Yürek, Bir Doyamadım Bir de Sabah Uykusuna, Günahkar Sokakların Tövbekar Çocuğu Muhittin; O Şimdi Asker,...
  4. Formula 1'de Bayraklar

Formula 1'de Bayraklar

Siyah Bayrak Her pilotun korkulu rüyası olan bu bayrağı gören pilotlar yarış kurallarına aykırı hareket etmesi sonucu yarıştan diskalifiye olduğunda gösterilir. Bu bayrağı gören pilotun üç tur içinde pite dönerek yarış pistini terketmek zorundadır. Mavi Bayrak Arkadan daha hızlı bir aracın yaklaşmakta olduğunu belirten bayraktır. En sık kullanılan yer, arkadan tur bindirmeye gelen hızlı...
  5. Tutkun

Tutkun

Ben seni işliyorum şimdi satırlarıma Ince ince Masallar anlatıyorum ya uzaklardan, Hepsi seni özlediğimce Ya da bir düş kuruyorum korkusuzca Ama yürüdüğüm yollar Her zamankinden avare Hayal ediyorum seni Sırtının çizgisi boyunca Methiyeler düzüyorum dudaklarının köşelerine Her bir kıvrımını ezberliyorum yüzünün, Hiç doymayacak bir susuzlukla Ana dilini bilmediğim bir coğrafyada...

Sayfayı Paylaş