gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Fortis'ten KOBİ'lere yeni hesap

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Fortis Bank Türkiye, KOBİ'lere nakit akışlarında destek sağlayacak ''Süper Hesap'' adlı yeni bir ürünü hizmete sundu.

Fortis Bank Türkiye'den yapılan yazılı açıklamada, bu ürünün işletmelerin çek, fatura, maaş, vergi veya diğer ödemeleri için hesaplarında para olmadığı anlarda devreye girdiği ve ihtiyaç duyulan finansmanı sağladığı bildirildi.
    Açıklamada, yeni bir kredili ticari hesap olan üründen şubeye gitmeden de yararlanılabileceği kaydedildi.
    ''Süper Hesap'' ile hesapta para olmasa dahi Fortis ATM'lerinden 24 saat nakit çekilebildiği, KOBİ'lerin Fortis İnternet veya 444 3 144 KOBİ Telefon Bankacılığı'nı ya da Fortis ATM'lerini kullanarak 24 saat diledikleri işlemi yapabildikleri ifade edildi.
    Açıklamada yeni ürünün, kredili ticari hesaptan farklı olarak işletmelere daha yüksek miktarlarda finansman olanağı sunduğu, kullanılan kredinin ay sonlarında çok uygun faiz oranları ile geri ödenebildiği belirtildi.

Fortis'ten KOBİ'lere yeni hesap konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Msn Yeni Hesap Al

Msn Yeni Hesap Al

msn yeni hesap alma, nasıl alınır, Msn mi şifresini unuttum yeni hesap almak istiyorum. Acaba nereye başvurmam lağzım. Yani hangi linkten yeni hesap alabiliyorum.
  2. Yeni Msn Hesabı Nasıl Alınır

Yeni Msn Hesabı Nasıl Alınır

yeni msn hesabı alma, nasıl alınır, linki, istiyorum hakkında bilgiler... Evet meleklerim yepyeni ve sıfır kilometrede msn hesabı almak istiyorsunuz bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz. E bizene :D:D Şaka şaka hahahahahaha Şimdi öncelikle aşağıdaki linke tıklıyorsunuz. YENİ MSN ALMAK İÇİN İLK İŞLEM TIKLA Resimde görünen yerleri doldurduktan hemen sonra sıfır kilometre yeni msn hesabınız...
  3. Hotmail Yeni Hesap Kaydı

Hotmail Yeni Hesap Kaydı

Hotmail Yeni Hesap Kaydı için yeni yeni hesap almak için ne yapmam lazım nerden alacağım lütfen yardımcı olun.
  4. Hotmail yeni hesap alma

Hotmail yeni hesap alma

Yeni msn adresi alma Hotmail yeni hesap alma Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda hotmailden yeni msn adresi almak için yapmanız gerekenleri sıralıyor ve size yeni adresi alacağınız linki veriyoruz. Hotmail Yeni Hesap Kaydı için Burayı tıklayın. Açılan sayfada iki seçenek çıkacak karşınıza *Evet, e-posta adresim kullanılsın *Hayır, beni ücretsiz MSN Hotmail e-posta adresi...
  5. Gmail Yeni Hesap Açma

Gmail Yeni Hesap Açma

Gmail kaydol Gmail hesap alma Gmail giriş Tıklayınız.. Yukarıdakii linke tıkladığınızda karşınıza aşağıdaki resimdeki gibi bir sayfa çıkacak. O ekranda sizlerden bazı bilgileri girmeniz istenecek. Sizlere iki uyarımız olacak. Güvenlik sorusu olarak sakın ola ki "İlkokul öğretmenizin adını" vs. seçmeyin. O sorunun cevabını tahmin eden biri mailinizi kıracaktır, ele...

Sayfayı Paylaş