gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

forum bınası

Konu, 'Çöplük' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: forum bınası

puhahahahhaa..harıka anlatım..emegıne saglık..

forum bınası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. google merkez bınası

google merkez bınası

Sıkı çalışma, takip ve istihbaratın ardından Google merkez binasını titiz çalışmalar ve uydu istihbaratım sayesinde buldum.. :caked::caked::caked:
  2. Forumdan ayriliyorum

Forumdan ayriliyorum

nurovski: Forumda sarışın sayısı artmaya başladı. Ben "aptal olmayan sarışın" ünvanımı kimseye kaptırmak istemiyorum. Kariyerimin zirvesindeyken bırakmak istiyorum. Boyalarım akmadan, ibibikler ötmeden .. Hoşçakalın .. mislinay: Zaten unutuldum, gitsem de kimse farketmiyecek. O yüzden yazayım dedim, ben diyorum, gidiyorum .. Ooo, kime diyoruz ?! Bak hiç dinliyorlar mı ?...
  3. Forum mafyası:)

Forum mafyası:)

. A : Mesaj hazır mı? B : Hazır.. konu hazır mı? A : Hazır.. mesajı görelim B : Olmaz önce konuyu görelim A : yarısı şimdi yarısı iş bittikten sonra A : Adamların bölümüme girmişler B : Senin adamların da bölümümde konu açmışlar A : Hakaret ve flooda rasladım Bekir! bir daha olmasın mekanımda B : Eksi reple şaka olmaz Nazmi abi.. şeytan doldurur A : Bu son mesajım.. bu işleri...
  4. Göbekler fora

Göbekler fora

Göbekler fora Düşük belli pantolonlar, kısa tişörtler derken göbekler artık hiç kapanmıyor. Genç kadınlar da modaya uyabilmek uğruna göbeklerini düzelttirmek için estetik cerrahlara koşuyor Artık son moda pantolonların belleri o kadar düştü ki üzerine ne giysek belimiz, göbeğimiz kapanmıyor. Anneler "Kızım böbreklerini, yumurtalıklarını üşütürsün" diyedursunlar bu durumdan...
  5. Foruma giremiyorum..

Foruma giremiyorum..

Benim bir sorunum var sanırım sadece benim değil başka kişilerde de oluyor sanırım bu.Forumda takılıyorum birden forumdan düşüyorum.İnternet var bir çok siteye girebiliyorum fakat melekler mekanına giriş yapamıyorum 10 dakika yada 1 saat ve ya aradan bir kaç saat geçtikten sonra tekrar giriş yapıyorum bunun nedeni ne ? sorun benim kullandığım pc demi yoksa forumda mı?

Sayfayı Paylaş