gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

forum piskolojisi

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

forum piskolojisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Forum mafyaları :)

Forum mafyaları :)

A : Mesaj hazır mı? B : Hazır.. rep hazır mı? A : Hazır.. mesajı görelim B : Olmaz önce repi görelim A : Repin yarısı şimdi yarısı iş bittikten sonra A : Adamların bölümüme girmişler B : Senin adamların da bölümümde konu açmışlar A : Hakaret ve flooda rasladım Bekir! bir daha olmasın mekanımda B : Eksi reple şaka olmaz Nazmi abi.. şeytan doldurur A : Bu son mesajım.. bu işleri bırakacağım...
  2. forum imzaları

forum imzaları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Foruma Giremiyorum

Foruma Giremiyorum

-ya iki gündür foruma giremiyorum ! +bi gün de girmeyiver nerden öğreniyosun oğlum bunları bilmemki -iki gündür foruma giremiyorum ya sıyıracam ! +neyi sıyıracan -kafayı lan hıyar sen ne sandın +hiiiç -iki gündür foruma giremiyorum ya +seni banladılar oğlum haberin yok mu ? -hadi lem -iki gündür foruma giremiyorum +olabilir kendini pataklamanı gerektirmez bu -ıyh -iki gündür...
  4. Forum Bornova

Forum Bornova

bornova forum mağazaları forum bornovadaki mağazalar form bornova mağazaları mağaza isimleri Tasarım Ekibi Çiğdem Duman Ertun Hızıroğlu Yardımcı Mimar(lar) İlkay Kılınç Süreyya Önver İlhan Devrim Sevil Özbayburtlu Mimarlık Ofis(ler)i Era Şehircilik T+T Design Bv İşveren Multi Turkmall Proje Tarihi 2005 - 2006 Yapım Tarihi 2005 - 2006 Arsa Alanı 200.000 m2 Kapalı Alan 70.000 m2 Proje Tipi...
  5. Forum yanıyor

Forum yanıyor

Aslında işin aslı şöyle Adminim... Aslıyı ilk gördüğüm gün başlıyor işin aslı. Aslı bir gün benim acizane msn mi ekliyor. forum o dakika ruhumun başkenti başımın tacı , ruhumun ilacı oluyor. Delikanlıya yakışmaz msn de en ufak bir edepsizlik etmiyorum, yanlız gittiği forumu mıh gibi aklıma çakıyorum. Oğlum diyorum bizim msn ye , ilk bu msn de cam açıcaksın . Sorup soruşturup bulup buluşturup...

Sayfayı Paylaş