gebe
  1. PEmBeLİ_PiSİ

PEmBeLİ_PiSİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Forum üyelerine özel mesaj gönderme

Konu, 'Sorularınız & Sorunlarınız' kısmında PEmBeLİ_PiSİ tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar forum üyelerine özel mesaj göndermek ve almak istiyorsanız yapacağımız işlem çok basit 1. Kontrol panelinden secenekleri düzenle ye tıklıyorsunuz,özel mesajlaşma daki 2. kutuyu boş seçiyorsunuz.(Diğerleri işaretl olacak)

2. Mesaj göndermek istediğiniz kişinişn avatarının üstündeki kullanıcı adının üstüne okumuzu getiriyoruz farenize sol tıklıyorsunuz xxxx kullanıcısına özel mesaj gönder

3. Karşımıza çıkan kutuya istediğimiz mesajı yazıp gönderiyoruz

NOT : Küfürlü,hakaret,aşağılayıcı v.b. mesaj gönderenler tesbit edildiği taktirde banlanabilirler.
    [​IMG] seçeneğini tıklıyorsunuz

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Forum üyelerine özel mesaj gönderme
    Verdiğin bilgiler için sağol canım, ellerine sağlık.

3. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Forum üyelerine özel mesaj gönderme

Tsk ederim canim....

Forum üyelerine özel mesaj gönderme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. özel mesaj

özel mesaj

ben neden özel mesaj yazamıyorumki ya:confused:
  2. foruma yeni giren üyeler

foruma yeni giren üyeler

m!st!k : Foruma hoşgeldiniz... Yeni Üye : Hoşbulduk da ney bura şimdi. m!st!k : Forum abi. Bak komik yazılar var resimler var. Yeni Üye : Kes! Görüyoz di mi başlıkları. Ne salak muamelesi yapıyon. m!st!k : Tamam abi ben yine de söyliyim. Yeni Üye : Napıyoz şimdi hep bu formda mı kalacaz. Hani sigara falan yok mu hiç ? m!st!k : Yok abi yani var da biz ilgilenmiyoz o işlerle. Yeni...
  3. Forumdan 3 üyeye çiçek verelim

Forumdan 3 üyeye çiçek verelim

çiçek Ablalarım forumda istedeğiniz 3 üyeye çiçek verin :)
  4. mesajları okumadan  cevap yazan üyelere

mesajları okumadan cevap yazan üyelere

forumlarda yazılan mesajları okumadan cevap yazan üyelerin düştüğü Komik Durum Konu: 2009 dünyaya meteor çarpacak!!!! üye: eyvallah dostum emeğe saygı!! Konu: bülent ersoy hamile kalmış üye: paylaşım için saol dostum bende bunu arıyordum!!! KonuMilli takımımız arjantin'e yenildi üye: süpersiniz çocuklar, böyle devam edin Bu ülke sizinle gurur duyuyor Konu: Kızgın çocuk...
  5. Forum üyelerinin bebeklik fotoğraflarını buldummmm :D

Forum üyelerinin bebeklik fotoğraflarını buldummmm :D

Araştırdım veeeee Mekanın bir kaç üyesinin bebeklik fotoğraflarını ele geçirdim :huhe: Sadmin Adamı hasta etmeyin üleeee :huhe: MaWi Eyvahlar olsun o da ney Annecimmm :huhe: Rüyam Kendimden geçiyorum geçiyorum ay geçtim galiba :huhe: PaSikA Ama çok sevimlisinnnn (: Hayal Karşıma geçin cee ee llicemm :huhe: Aussie Angel Nassılım ama :huhe: Belen :ahhhhh::ahhhhh:...

Sayfayı Paylaş