gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Foruma giremeyenlerin diyalogu

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

-abi foruma 2 gündür giremiyorum -sen daha dün kayıt oldun salak

abi forum bana uzun zamandırr girmiyoo biliyomusuun
    a aa forummu sana senmi foruma girmiyosunn
    abi adsl parasını vermedimm forum bana girmiıoo
    ya sen foruma gircen forum sana deillll
    abi pardon yaa
    forumm sana çok hayran oldumm müsaitsenn sana girebilirmiyim...

-ya iki gündür foruma giremiyorum
    +bi gün de girmeyiver nerden öğreniyosun oğlum bunları bilmemki

-iki gündür foruma giremiyorum ya sıyıracam
    +neyi sıyıracan
    -kafayı lan hıyar sen ne sandın
    +hiiiç

-iki gündür foruma giremiyorum ya
    +seni banladılar oğlum haberin yok mu
    -hadi lem

-iki gündür foruma giremiyorum
    +olabilir kendini pataklamanı gerektirmez bu
    -ıyh

-iki gündür foruma giremiyorum baba ya
    +neden ki acep
    -lan baba yine mi bilgisayarın güvenliğiyle oynadın
    +ben sadece bakmştım
    -

-foruma giremiyorum iki gündür
    +biz de iki gündür bu forum niye bu kadar terbiyeli diyoduk
    -çabuk sie

sevgi.us

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Foruma giremeyenlerin diyalogu
    paylasım için saol:26:

Foruma giremeyenlerin diyalogu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek Diyaloglari :)

Bebek Diyaloglari :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Hamilelik Diyaloglari...

Hamilelik Diyaloglari...

01 -Neee hamiyle misin? Vay alçak bana bunudamı yapacaktın? -Ay ne vuruyosun be adam.Hamiyle değilim hamileyim. -Nee ben şimdi babamı olacağım? -Evet -Hah bir baba olmadığım kalmıştı. 02 -Hamileyim aşkım. -Kimden? -Kimden olcak senden. -Sus birde cevap veriyosun. -Aa manyakmısın ne vuruyosun? 03 -Hamileyim -Bahse var mısın? (adam kısırdır) 04 -Hamileyim -Afferin kız en sonunda bi işe...
  3. hamilelik diyalogları

hamilelik diyalogları

01 -Nee hamiyle misin? Vay alçak bana bunuda mı yapacaktın? -Ay ne vuruyorsun be adam. Hamiyle değilim hamileyim. -Neee ben şimdi babamı olacağım? -Evet -Hah bir baba olmadığım kalmıştı. 02 -Hamileyim aşkım. -Kimden? -Kimden olacak senden. -Sus bir de cevap veriyorsun. -Aa manyak mısın ne vuruyorsun? 03 -Hamileyim -Bahse var mısın? (adam kısırdır ) 04 -Hamileyim -Aferin kız en...
  4. gobek diyaloglari

gobek diyaloglari

bu ne göbek ?? - göbek değil bu sarkan göğüs kaslarım.. - bu ne göbek ?? - göbek deme olm, kırılıyo. macit onun adı. - bu ne göbek ?? - sorma ya, göbek kemiklerim fazla iri de... - bu ne göbek ??ekikikiki.. - hıyarın iyisi gölgede yetişir !!!! - bu ne göbek ?? - tarlanin tezeklisi, mendilin ipeklisi, sarilinca tat verir, erkegin gobeklisi... - bu ne göbek ?? - ee naparsin buyuk balik...
  5. market diyalogları

market diyalogları

market sözleri ingilizce market diyalogları -şarküteri reyonu ne tarafta acaba? -şimdi burdan dümdüz gidin sağa dönün sonra sola dönün ordan bidaha sağa dönün orda birilerine sorun söylerler. -tamam. -bu domatesler yemeklik mi? -hayır içmeklik. -hönk!?!! -üzümün kilosu kaça? -taneyle satılıyo abla onlar. -hınk!!? -bunun fiyat etiketi yok? -koysaydık almazdın ki! -bu neli?...

Sayfayı Paylaş