gebe
  1. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

foruma kayıt olunurken sorulmuş+azrailde şaşırdı

Konu, 'Komik Resimler' kısmında İzmirella tarafından paylaşıldı.

foruma kayıt olunurken sorulmuş +azrailde şaşırdı

alıntı

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: foruma kayıt olunurken sorulmuş+azrailde şaşırdı
    ayyy çoook komik yaa:D emeğine sağlık:D

3. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

:hhh:

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

:puha::puha::puha::puha::puha::puha:koptum yaaa

foruma kayıt olunurken sorulmuş+azrailde şaşırdı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. azrail...

azrail...

Azrail'in en çok sevindiği ve üzüldüğü an Cenab-ı Hak,Azrail Aleyhisselama;- -"Ya Azrail!.Bir kimsenin ruhunu alırken hiç üzüldüğün oldumu?diye sordu.O: -" Ya Rabbi herşey Sana malum...Yalnız bir kulunun ruhunu alırken çok üzüldüm.Oda bir gemi dalgalar arasında parçalanıp batmıştı.Fakat o gemide kundakta bir bebek vardı.Anasının ölümü emrolunmuştu,bebeğin annesinin ruhunu alırken...
  2. şaşırmış bunlar..ayrıca nasıl süpermen olunur :D

şaşırmış bunlar..ayrıca nasıl süpermen olunur :D

kendimce ingilizce bildiim kadar anlatiim: 1. ayaklarini oynatma dik tut 2. kollarini hazirol vaziyetinde tut 3. allaha dua et 4. bunu bende bilmiyorum 5. donunu pantolonun uzerinden giy __________________
  3. azrail..

azrail..

YAŞANMIŞ GERÇEK OLAY adamın biri arabasıyla giderken yolda bir yolcu alır arabaya.... adam arka > >tarafa biner..... > >şöför - eee hemşerim kimsin nereye gidersin...der.... > >yolcu - ben Azrailim..canını almaya geldim der...... > >şöför alaycı bir tavırla > >- sen mi Azrailsin der..yaw senin gibi Azrail olurmu hiç der.... > >yolcu sakin bir tavırla...
  4. İşkur'a nasıl kayıt olunur? Buyrun

İşkur'a nasıl kayıt olunur? Buyrun

işkur kayıt işkura kayıt işkur a nasıl olunur ol üye ol Biliyorsunuz arık herşey internet üzerinden yapılıyor.. Bu işlemlerden biride İŞKUR'a kayıt olmak. Bunu size madde madde anlatacağım.. 1) Öncelikle İŞKUR sitesine bu linkten giriş yapıyoruz. http://www.iskur.gov.tr/ 2) Siteye girdiğimizde resimde gösterdiğim yere giriş yapın. 3) Çıkan sayfada okla gösterdiğim yeri işaretleyin....
  5. Outlook Nasıl Kayıt Olunur?

Outlook Nasıl Kayıt Olunur?

outlook kayıt olma outlook nasıl kayıt olunur outlook hesabı Sevgili melekler, bildiğiniz gibi msn ve hotmail artık tarih oldu. Msn yerine Skype, hotmail yerine de artık outlook kullanıyoruz. Bu sayfamızda da kendine yeni bir outlook hesabı almak isteyenlere bunu nasıl yapacaklarını anlatacağız.. BURAYA tıklayın. Açılan sayfada sizden Microsoft hesabınız sorulaca. Microsoft hesabı daha...

Sayfayı Paylaş