gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Forumcu vasiyetini acikliyor

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Canımdan çok sevdiğim sevgilim, arkadaşlarım ve akrabalarım..! bir gün olurda, trojan veya başka bir nedenden ötürü vefat edersem, gerçekleştirilmesini arzuladığım hususlar şunlardır : 1- domaındlx'ten almış olduğum 100 mb'lık web alanımı sevgilime bırakıyorum.
    2- 50 e-maıl adresimi pertman5 e bırakıyorum.
    3- msn listemdeki kız arkadaşlarımı babama bırakıyorum.
    4- bilgisayarımdaki hack dokumanları arkadaşım o kendini bilir .)'e bırakıyorum.
    5- ses kartım ve harddısk'imi, enişte kızı asli'ya bırakıyorum.
    6- download etmek için günlerce uğraştığım video, mp3 ve java scrıptlerimi komşumuzun kızı gizem'e bırakıyorum.
    7- bozuk mouse'umu benimle gömün!!
    8- monitörümü kimseye bırakmıyorum benimle gömün!
    9- cd'lerimi de kimseye bırakmıyorum, onları da benimle gömün!
    10- geçen ay gelen 60 ytl'lik telefon faturamı, ölene kadar ödeyememissem geciktirmeden ödeyin; gözüm açık gitmeyim!..
    11- öldükten birkaç gün sonra eğer sğz kullanmayacaksanız; züperonlıne, hortnet, makbanknet, *küfür yasaktır*, yamukbanknet, çısbanknet, vızvıznet zartzurtnet sınırsız internet aboneliklerimi iptal edin ki, gereksiz yere kredi kartımdan para tahsil edip durmasınlar.
    12- emri vaki olduktan sonra bütün gücünüzle gayret ederek, enbokzirve100'deki hitimi arttırın ve beni zirveye taşıtın. arttırmazsanız öbür dünyada iki elim yakanızdadır.
    13- beni defnetmenizden sonra diğer tarafta imkan bulur bulmaz derhal onlıne olacağım ve sizlerle bağlantı kurmaya çalısacağım. bu yüzden gecelerı msn'de onlıne olun.
    14- az önceki şık gerçekleşirse, beni arkadaş listenize ekleyın, nankörlük etmeyin, yoksa hacklerim.
    15- sevgilim, sağda solda chat yaptığını duymayayım, yoksa hortlar gelirim.
    16- mütemadiyen benim ruhumu çağırmayı deneyin ; ey ruh geldinse 3 maıl yolla deyin.
    17- gelmişsem bilgisayarı reset'leyin.
    18- ben öldükten sonra web sitesi filan yaparsanız bana da lınk verin. *küfür yasaktır* kullanılanlara ekleyin.
    19- gözlerım yavaş yavaş kapanmaya başladı, çabuk söyleyın bana şu anki, hit durumum nedir?
    20- biraz kenara çekilin şöyle, ölmeden önce son bir kez msn'de chat yapmak istyorum.
    21- aah, ölüyorum galiba, çabuk soleyin virüs'ü kim yolladı bana

Ah ölüyorum, kütt...

sevgi.us

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Forumcu vasiyetini acikliyor
    Bende replerimi carizmaya bırakıyorum :D:D

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

:hhh: bende aldığım kiloları kızılıma bırakıyorum

4. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

valla süper emeğine sağlık carizma
    ben ne bıraksam ki hıııımmmm heh buldum bügün pişirdiğim yemekler dolapta onları yiyin bozulmasın:haha:

5. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    3- msn listemdeki kız arkadaşlarımı babama bırakıyorum :hhh::hhh:
    çok hoştu emeğine sağlık canım

Forumcu vasiyetini acikliyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vasİyetİmdİr

Vasİyetİmdİr

Canım Anneciğim, Herşeyimi ama herşeyimi sana borçluyum, hep sana hizmet etmeyi, yanımda kalmanı, sana hürmet etmeyi, güzel kokunu koklamayı arzuladım. Çok az kısmet oldu. Bu dünyada sana doyamadım. Anneciğim dünyayı sevemedim, tad da alamadım. Allah'ın emir ve rızasına aykırı herşey beni rahatsız etti. El hasıl dünya bana küstü bende ona. Bilmiyorum ama zannediyorum senin dualarının...
  2. Vasiyet

Vasiyet

Malını bir kimseye vasiyet etmek, o kimse ile aralarında bir münasebetin - iyilik, yardım, iş akdi, uzlaşma, barışma, kavuşma, barışma vs.- meydana gelmesine yahut bir yerde buluşmaya; Vasi tayin etmek, birine görev ve vekalet vermeye; Vasi (tayin) edilddiğini, birinin kendini vasi yaptığını görmek, kendine bir işin havale edilmesine, verilen haberin doğruluğuna, bilgi ve itibar sahibi olmaya,...
  3. Vasiyet etme

Vasiyet etme

Rüyada bir kimsenin, malini bir adama vasiyet etmesi, o kimse île o adam arasinda vaki olacak iyilik, yardim, birlesme ve birbirlerine kavusmaya, eger aralarinda kin ve düsmanlik varsa onlarin bansmalarina veya bir sehirde toplanmalarina isarettir.
  4. Forumcularin araba yazilari

Forumcularin araba yazilari

Admin Saolsun! -Babandamı Moderatördü bee!!! -Hatalı Link ' se lütfen PM! -O Şimdi BANNED! -Bi zamanlar bende Mod'dum... -Rep At bana Atiim SaNa -Bi ZaManLar Rep'siz FakiR bi ACEMİ ASKER vardıya... -Bodrum HalikaRnas'sız galipabi.ru bensiz olmaz... -rahmetlide hacklerdi -tek rakibim google -admin kıyağı deil alın teri -Önünü görmeden sollama, evine acı mail yollama... -MSN yok ki...
  5. Forumculardan Günlük Hayatta Cevaplar

Forumculardan Günlük Hayatta Cevaplar

• Anne yemek yaptıktan sonra: -Emeğine sağlık çok güzel bir paylaşım anne.... Biri elinde kağıtla size adres sorunca: -Dostum link yanlış.İstersen bir kontrol et.... Fotoraf albümüne bakarken: -Capslar bir harika....... Biri beyendiği bir şey verince: -repi hakettin........ Kardeşten bir bardak su isterken: -Kardeşim bir bardak su getirirsen seni rep'e boğarım........ Birine...

Sayfayı Paylaş