gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Forumculardan Günlük Hayatta Cevaplar

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

• Anne yemek yaptıktan sonra: -Emeğine sağlık çok güzel bir paylaşım anne....
    Biri elinde kağıtla size adres sorunca:
    -Dostum link yanlış.İstersen bir kontrol et....

Fotoraf albümüne bakarken:
    -Capslar bir harika.......

Biri beyendiği bir şey verince:
    -repi hakettin........

Kardeşten bir bardak su isterken:
    -Kardeşim bir bardak su getirirsen seni rep'e boğarım........

Birine hediye alırken:
    -Bu harika!Hemen indiriyorum........

Birine bir şey hazırladıktan sonra:
    -Senin için upload ettim........

Sınıfta biri küfrederse:
    -Oğlum manyakmısın?Banlanıcan şimdi........

Arkadaşlarına yemek yaptıktan sonra:
    -Replerinizi bekliyorum.............

Daha önceden konuşulan bir mevzuyu tekrar duyunca:
    -Bu konu daha önceden verilmişti.........

Konuşulan mevzuya alakasız bir şey duyunca
    -Mail hackle ne alakası war

Forumculardan Günlük Hayatta Cevaplar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. günlük hayatta yaşamınızı kolaylaştıracak bilgiler

günlük hayatta yaşamınızı kolaylaştıracak bilgiler

Organik leke çıkarıcılar kullanıldıktan sonra kuru bezle iyice kurutulmalıdır. Salça ve ketçap lekesi, sıcak su ve gliserin karışımı ile silinir. Kurumamış kan lekesi üzerine biraz nişasta serpilip fırçalanır. Portakalın suyunu iyice çıkarmak için sıkmadan önce bir süre soğuk suda bekletin. Dondurulmuş gıdaları çözerken buzdolabına bırakmak daha doğru olur. Bayatlamış ekmekleri su serperek,...
  2. Forumcularin araba yazilari

Forumcularin araba yazilari

Admin Saolsun! -Babandamı Moderatördü bee!!! -Hatalı Link ' se lütfen PM! -O Şimdi BANNED! -Bi zamanlar bende Mod'dum... -Rep At bana Atiim SaNa -Bi ZaManLar Rep'siz FakiR bi ACEMİ ASKER vardıya... -Bodrum HalikaRnas'sız galipabi.ru bensiz olmaz... -rahmetlide hacklerdi -tek rakibim google -admin kıyağı deil alın teri -Önünü görmeden sollama, evine acı mail yollama... -MSN yok ki...
  3. Forumcu vasiyetini acikliyor

Forumcu vasiyetini acikliyor

Canımdan çok sevdiğim sevgilim, arkadaşlarım ve akrabalarım..! bir gün olurda, trojan veya başka bir nedenden ötürü vefat edersem, gerçekleştirilmesini arzuladığım hususlar şunlardır : 1- domaındlx'ten almış olduğum 100 mb'lık web alanımı sevgilime bırakıyorum. 2- 50 e-maıl adresimi pertman5 e bırakıyorum. 3- msn listemdeki kız arkadaşlarımı babama bırakıyorum. 4- bilgisayarımdaki hack...
  4. acemi forumcuların dialogları

acemi forumcuların dialogları

Tuğba : Forum bu işte abi.. Yeni Üye : Neresini dolduruyoz bu formun ? Tuğba : Form degil bu abi. Forum. Gel bak üye yapayım seni.. Sen şu formu doldur tamam bak kullanıcı adını felan gir. Yeni Üye : Bu forumu mu dolduracam ? Tuğba : Yok abi forum degil bu form Yeni Üye : Başlıcam şimdi haaa bi karar ver artık forum mu form mu ? Mehmet : Forum bundan ibaret abi gel şimdi seni bi üye...
  5. Günlük Hayatta giyebileceğiniz Elbise Modelleri

Günlük Hayatta giyebileceğiniz Elbise Modelleri

Günlük Elbise Modelleri günlük elbise modelleri gündelik elbise modelleri penye günlük elbiseler 2010 Biz bayanlar günlük kıyafetler seçerken şıklığına da dikkat ederiz. Yani bir tişört ve altına eşofmanla hiç bir yere çıkmayız.Her zaman ,her yerde şık ve zarif görünmeyi tercih ederiz.

Sayfayı Paylaş