gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Forumcularin araba yazilari

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Admin Saolsun! -Babandamı Moderatördü bee!!! -Hatalı Link ' se lütfen PM!
    -O Şimdi BANNED!
    -Bi zamanlar bende Mod'dum...
    -Rep At bana Atiim SaNa
    -Bi ZaManLar Rep'siz FakiR bi ACEMİ ASKER vardıya...
    -Bodrum HalikaRnas'sız galipabi.ru bensiz olmaz...

-rahmetlide hacklerdi

-tek rakibim google
    -admin kıyağı deil alın teri
    -Önünü görmeden sollama, evine acı mail yollama...
    -MSN yok ki manitamız olsun, İCQ var canımız sağ olsun

-BaNLaMa BeNi , BaNLaRıM SüLaLeNi

-bilgisayar alma laptop al......

-Hatunun LiseLisi Moderatörün CiDDi'Lisi...
    -Öyle Her Konu açan süper-mod olsaydIııIIı...

-Rep Vermeden Geçme . Çabuk Gidersin Cennete

-Gidisime Adminler Dönüsüme Moderatörler Hasta
    -EMEGİMİZ BİLEK ZORU ALLAHIM SEN ADMINLERİ VE MODERETORLERİ KORU

- HeRKeZ HaDDinİ BiLecEk KoNuLarı YanLıZ AdMinLeR SiLeceK!!!
    -yorum yazana can feda yazmayana elvedaa

sevgi.us

Forumcularin araba yazilari konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arap

Arap

Her zorluktan sonra kolaylığa delalet eder. Bir aramın bir kimseye bir şey vermesi, başkasından gelecek yardıma delalet eder.Bir yerden para gelecek, işte başarılı olacaksınız ve seyahate çıkacaksınız demektir. Birtakım düşmanlarla karşı karşıya geleceğinizin işareti de olabilir.Rüyasında aşırı esmer birini gören kimse nedensiz yere sıkılır.Rüyada arap görmek, Cenabi Hakk'in. "Bu (Kur'an...
  2. Araba Yazilari

Araba Yazilari

Babam sağ olsun Genç kaptan Liselim Kroyum emme para bende Efsane Canısı Cagaloglu Anatolian Gymnasium Atam İzindeyiz Tek rakibim THY Hostes Aranıyor Yok mu hostes? Allah cezanı verecek Tut birini vur ötekine be ortaokullum. Nazar etme ne olur, çalış senin de olur. O simdi asker He is soldier now. Büyüyünce TIR olucam. Babam öyle diyo... Ela gözlüm Üniversiteli Ağrı'lı Karataş Kardeşler...
  3. Forumcu vasiyetini acikliyor

Forumcu vasiyetini acikliyor

Canımdan çok sevdiğim sevgilim, arkadaşlarım ve akrabalarım..! bir gün olurda, trojan veya başka bir nedenden ötürü vefat edersem, gerçekleştirilmesini arzuladığım hususlar şunlardır : 1- domaındlx'ten almış olduğum 100 mb'lık web alanımı sevgilime bırakıyorum. 2- 50 e-maıl adresimi pertman5 e bırakıyorum. 3- msn listemdeki kız arkadaşlarımı babama bırakıyorum. 4- bilgisayarımdaki hack...
  4. Forumculardan Günlük Hayatta Cevaplar

Forumculardan Günlük Hayatta Cevaplar

• Anne yemek yaptıktan sonra: -Emeğine sağlık çok güzel bir paylaşım anne.... Biri elinde kağıtla size adres sorunca: -Dostum link yanlış.İstersen bir kontrol et.... Fotoraf albümüne bakarken: -Capslar bir harika....... Biri beyendiği bir şey verince: -repi hakettin........ Kardeşten bir bardak su isterken: -Kardeşim bir bardak su getirirsen seni rep'e boğarım........ Birine...
  5. acemi forumcuların dialogları

acemi forumcuların dialogları

Tuğba : Forum bu işte abi.. Yeni Üye : Neresini dolduruyoz bu formun ? Tuğba : Form degil bu abi. Forum. Gel bak üye yapayım seni.. Sen şu formu doldur tamam bak kullanıcı adını felan gir. Yeni Üye : Bu forumu mu dolduracam ? Tuğba : Yok abi forum degil bu form Yeni Üye : Başlıcam şimdi haaa bi karar ver artık forum mu form mu ? Mehmet : Forum bundan ibaret abi gel şimdi seni bi üye...

Sayfayı Paylaş