gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Forumda Gezerken sakın sakın yapmayın bunları

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

1- Burun Karıştırmak :sinirli: 2- Anneniz Yemeğe Çağırınca Birazdan Geliyorum Diyip Gitmemekkaşınma

3- Sigara İçtikten Sonra Klawyede Söndürmek :sigarayok:

4- Yine mi Yavaş ulen Bu Site Demek :sinir:

5-Üye Profiline Girip Tüh ya sadece melekmiş demek :abo:

6- Konuyu Okumadan Yorum Yapmak :eek:lmadı:

7- bu sitede yani forumda gezerken araba kullanmak :m0rphine:

YASAKTIR!! Haramdır Caiz DEğildir

2. su.ay

su.ay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    çok hoşmuş emeğine sağlık.

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Tamamdır yapmayız :D

4. sahtedüşler

sahtedüşler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    vallahi ben annem çagırınca geliyorum deyip gitmiyorum bide bu site neden bu kadar yavaş diyorum cezam neyse çekmeye razıyım

Forumda Gezerken sakın sakın yapmayın bunları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu hataları makyajınızda sakın yapmayın!

Bu hataları makyajınızda sakın yapmayın!

Bu hataları makyajınızda sakın yapmayın! Göz kalemi: Gözlerinizin sadece dışına kalem çekmek onları olduğundan daha küçük gösterir. Kalemi gözlerinizin iç köşesinden, kaşlarınıza doğru uzanan dış köşeye kadar çekin. Allık: Çok parlak, çok koyu ya da çok soluk gölgelerden uzak durun. Yüzünüzdeki uyumsuzlukları allıkla kapamaya çalışın. Eğer allık işe yaramıyorsa yanlış rengi kullanıyorsunuz...
  2. Dişlerinize bunu sakın yapmayın

Dişlerinize bunu sakın yapmayın

Günümüzde herkes artık inci gibi beyaz dişlere sahip olmak istiyor. Ama çoğu zaman diş beyazlatmayla ilgili doğru bilinen yanlışlar nedeniyle, doktora gitmek yerine dişlere zarar veren yöntemler uygulanıyor. "Diş macununu fazla kullanmak dişleri çizer" Diş macununun miktarından çok içindeki granüllerin büyüklüğü önemlidir. Dişlerin mine tabakasının çizilmesi; macunun fazla...
  3. Çocuklarda Ateş Çıkarsa Bunları Sakın Yapmayın

Çocuklarda Ateş Çıkarsa Bunları Sakın Yapmayın

ateşi çıkan çocuğa ne yapılır hakkında biligi Diş çıkarma, grip, bronşit ve ishal gibi pek çok hastalık çocuklarda ateşin çıkmasına yol açıyor. Ancak burada paniğe kapılmak yerine uzmanların önerilerini dikkate alarak yüksek ateşle kolayca başa çıkabilirsiniz! Anne-babalar çocuklarının ateşi yükselince paniğe kapılıyor. Soğuk kanlı davranamayıp yanlış müdahalelerde bulunuyor. Ateşi çıkan...
  4. Erkeklere Sakın Bunları Söylemeyin!

Erkeklere Sakın Bunları Söylemeyin!

erkeklere söylenmeyecek sözler, nelerdir, neler söylenmeli, nasıl davranmalı, öneriler, tavsiyeler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Biz melekler beylerin bizi kırdıklarından, düşüncesizce sözler söylediklerinden yakınsak ta bizim de çenemiz durmaz hani..Bu durumlarda onların da bize kızabileceklerini hiç düşünmediniz mi? Ay çok şirin...
  5. Kavga Ettikten Sonra Bunları Sakın Yapmayın!

Kavga Ettikten Sonra Bunları Sakın Yapmayın!

kavga ettikten sonra, kavga ettikten sonra söylenen sözler, eşle kavga etmek Sevgili melekler, evli çiftlerin arada bir tartışması, farklı fikirlerin arkasında durmaları gayet doğal bir davranıştır. Önemli olan ortak bir paydada birleşebilmek, karşıdakinin fikirlerine değer verebilmek ve tartışma sonrası olumlu davranışlar sergileyebilmektir. İnanın bu ilşkinizi daha sıkı tutacaktır. Peki...

Sayfayı Paylaş