gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Forumda izdivaç

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

- hayatıım ben geldiim :çiçek: * bi smileyle yırtabileceğini mi zannediyosun.. nerdesin bu saate kadar! - hayatım iş güç biliyosun işte konu kilitle ,çift dikiş sil, troll user banla.. her zamanki şeyler..
    * ben sanki boş oturuyorum.. bütüngün topiği temizleyene kadar canım çıktı, her gece getirdiğin arkadaşlarının pisliğini temizledim.. duplike mesajlarını sildim
    - tamam canım anlıyorum seni ikimizde zor bir gün geçirmişiz ee ne yemek var!
    * tek derdin bu dimi.. makarma yaptım!
    - nee yine mi makarma
    * eve başka bişey getirdiğin mi var pinch.gif yemekten sonra fotovizyona bakıcaktık beraber ona göre dün söz vermiştin..
    - hayatım z-kupa başladı! futbol puanımı artırmam lazım tek eğlencem bu anlayışlı ol lütfen
    * off yaa of

bu gibi örneklemeler çoğaltılabilir.. her evlilikte olduğu gibi kıskanmalar ufak tefek tartışmlarda yaşanacaktır tabii ki..(levent kırca çık içimden )

- hoş geldin hayatıım
    * hoşbulduuk
    - eeeee..?
    * neoldu?
    - bi değişiklik farketmedin mi bende
    * ne gibi..? imzanı mı değiştirdin..?
    - yuh artık yani yuh mahsus mu yapıyosun be adam avatarımı deiştirdim görmüyomusun pinch.gif nasıl olmuş?
    * valla ne biliym evli barklı bi kadına pek yakıştıramadım ben ne o öle memeler dışarda filan
    - gotik bu sen ne anlarısın be..
    * bilmiyorum valla +18 topiklerde dolaşıyomuşsun zaten duyumlarını alıyoruz benim başımı belayamı sokucaksın lan sen

kadın da erkeğini kıskanacaktır haliyle..

- nerdekaldın çabbuk cevap ver..!!!
    * arkadaşlarla z-chat e takıldık biraz
    - seksilolita18 kim cevap ver çabuk!!!
    * yeni bi user hayatım niye sordun sweatingbullets.gif
    - o resim albümünde ki yorumlar ne öle topiğinde seni bekleyen bi karın olduğunu unutuyomusun..?
    * hayatım sandığın gibi değil açıklayabilirim
    - yeter artık ben annemin bloğuna gidiyorum
    * ama ama

ve dananın kuyruğunun koptuğu yere geliyoruz.. bir evliliği koskoca bi forumun ortasında yürütmek zor tabi özel hayat diye bişey kalmaz ortada, meriç erkan ahu tuğba ikilisi gibi dolaşırsını ortalıkta valla

- hayatıııım...
    * buyur canımın içi..
    - topiği kitledin mii..?
    * evet aşşkım!! yaklaş bakalım şöyle kullanıcı başlığıma doğru sen ehem..
    - bi ses geldi sanki kocacım sen de duydun mu?
    * kedidir hanım kedi

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Forumda izdivaç
    emegine saglık cnm çok komikti :)

3. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    çok komikkkkkkkk

4. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    haha :D :D Paylasim icin tskler.

5. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
Forumda izdivaç konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İzdivaç

İzdivaç

izdivac-- evlilik--
  2. Forum KariKatürleri

Forum KariKatürleri

Forum KariKatürleri
  3. Forum Atasözleri...

Forum Atasözleri...

Vay bee :D Artik forumculara özel atasözleri bile yapilmis meleklerim :laugh::laugh::laugh::laugh: Bana avatarını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim. Üyeye bela gelmez admin kızmadıkça Admin sinirlenmez üye azmadıkça.... Admin üyenin halinden anlamaz Admine üye banlamak kolay gelir Çoklu moderasyon yap, denize at super moderatör deyip geçme, onunda kalbi var Ayağını, üyelik...
  4. İzdivaç Programında Evlenen Çift Bebeklerini Öldürdü !

İzdivaç Programında Evlenen Çift Bebeklerini Öldürdü !

Bu konu; izdivaç programında evlenip bebeklerini öldüren çift hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 3 yıl kadar önce katıldıkları İzdivaç programında tanışarak evlenen çift 3 aylık bebeklerini öldürdükleri gerekçesiyle tutuklanarak cezaevine gönderildirler. Bu vahşi olayın failleri olan çiftin işledikleri suç bebeğe yapılan otopsi neticesinde darp izlerinin görülmesiyle ortaya...
  5. İzdivaç Programının Yeni Sunucusu Sibel Can

İzdivaç Programının Yeni Sunucusu Sibel Can

Esra Erol, sunuculuğunu üstlendiği izdivaç programını yeni sezonda başka kanala taşımasıyla yerini Sibel Can’a devretti. SİBEL CAN EVLENDİRECEK Hafta için her gün seyirciyle buluşan yayından aylık 500 bin TL alan Esra Erol, başka kanaldan yüksek miktarda ücret gelince şirketle yollarını ayırmıştı. Erol’un bu ayrılığından dolayı boşalan yerini ise kanal, Sibel Can’la doldurma hazırlığı...

Sayfayı Paylaş