gebe
  1. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Forumda Mesajları okumadan cevap yazanlar :)

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Mirmiga tarafından paylaşıldı.

Mesajları okumadan cevap yazıyor *2009 dünyaya meteor çarpacak!!!!

üye- eyvallah dostum emeğe saygı!!

*bülent ersoy hamile kalmış

üye- paylaşım için saol dostum bende bunu arıyordum!!!

*Mill takımımız arjantin'e yenildi,,

üye- süpersiniz çocuklar, böyle devam edin. Bu ülke sizinle gurur duyuyor

*Kızgın çocuk annesini öldürdü!!!

üye- bizimle paylaştığın için teşekkür ederim. Böyle gençlere Türkiye'nin ihtiyacı var

* 9 kıza tecavüz eden sapık katil aranıyor

üye- aferim helal olsun adama!

*bilim adamımız bir ilke daha imza attı!nobel fizik ödülünü aldı

üye- yazık yaa

*benzine,una ,şekere,mazota gene zam yapıldı

üye-oh ne güzel.ülkenin gidişatı iyi

*arkadaşlar bu programın crackı lazım

üye-banada lazım.napıcaz
    VS...........

BIZDE VAR DI BI KAC YUZ TANe(bınde ola bılır)
    AMA KOYMAdım ayıp olmasın dıye::::::::::

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    dalga geçmişler

Forumda Mesajları okumadan cevap yazanlar :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Forum üyelerine özel mesaj gönderme

Forum üyelerine özel mesaj gönderme

Arkadaşlar forum üyelerine özel mesaj göndermek ve almak istiyorsanız yapacağımız işlem çok basit 1. Kontrol panelinden secenekleri düzenle ye tıklıyorsunuz,özel mesajlaşma daki 2. kutuyu boş seçiyorsunuz.(Diğerleri işaretl olacak) 2. Mesaj göndermek istediğiniz kişinişn avatarının üstündeki kullanıcı adının üstüne okumuzu getiriyoruz farenize sol tıklıyorsunuz xxxx kullanıcısına özel...
  2. konuları okumadan msj yazanlar

konuları okumadan msj yazanlar

2009 dünyaya meteor çarpacak!!!! üye- eyvallah dostum emeğe saygı!!:D bülent ersoy hamile kalmış üye- paylaşım için saol dostum bende bunu arıyordum!!! :D Mill takımımız arjantin'e yenildi üye- süpersiniz çocuklar, böyle devam edin. Bu ülke sizinle gurur duyuyor:D Kızgın çocuk annesini öldürdü!!! üye- bizimle paylaştığın için teşekkür ederim. Böyle gençlere Türkiye'nin ihtiyacı var :D...
  3. eski sevgilinin mesajına cevaplar

eski sevgilinin mesajına cevaplar

Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar! - gerçekten unuttun mu? - sen de kimsin? - seni hala seviyorum! - performansına her zaman saygı duymuşumdur zaten - seni hala özlüyorum... - tütün bas geçer - nasıl gidiyor hayat? -senden sonra bayağı bi güzelleşti, sağol - "mesaj attığınız kişinin ilgi alanı dışındasınız, lütfen daha sonra -tekrar denemeyiniz... naş...
  4. Forum Konularını Okumadan Yazılanlar

Forum Konularını Okumadan Yazılanlar

Konu: 2009 dünyaya meteor çarpacak!!!! üye: eyvallah dostum emeğe saygı!! Konu: bülent ersoy hamile kalmış üye: paylaşım için sağol dostum bende bunu arıyordum!!! Konu: Milli takımımız arjantin'e yenildi üye: süpersiniz çocuklar, böyle devam edin. Bu ülke sizinle gurur duyuyor Konu: Kızgın çocuk annesini öldürdü!!! üye: bizimle paylaştığın için teşekkür ederim. Böyle gençlere Türkiye'nin...
  5. mesajları okumadan  cevap yazan üyelere

mesajları okumadan cevap yazan üyelere

forumlarda yazılan mesajları okumadan cevap yazan üyelerin düştüğü Komik Durum Konu: 2009 dünyaya meteor çarpacak!!!! üye: eyvallah dostum emeğe saygı!! Konu: bülent ersoy hamile kalmış üye: paylaşım için saol dostum bende bunu arıyordum!!! KonuMilli takımımız arjantin'e yenildi üye: süpersiniz çocuklar, böyle devam edin Bu ülke sizinle gurur duyuyor Konu: Kızgın çocuk...

Sayfayı Paylaş