gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Forumda üye çeşitleri

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

. nostaljik üye
    -ne kadar bahtiyarım bir bilsen mesut, iyiki dahil olmuşuz bu foruma. fabrikatör tahsin beyin ogluda forum açmış beni taciz ediyor... mecalimin kalmadıgını ilettim kendilerine.

şipşak üye

-- ALLAH!... bu forumu yeni görüyorum. hemen üye olayım...

( onbeş saniye sonra) kayıt enter

vaybe ne kadar güzel forummuş herkes kaynaşmış. hemen konu açmalıyım.
    (3 dakika sonra)

yav atmış konu açtım bir tek mesaj tebrik yok yav. yok abiya bu zamanda kimseye iylik yapmıyacan, burda emege saygı yok. bi daha girersem namerdim... (esc)...

dindar üye

üye adı şifre hııım haydi bismilla enter

yinemi +18 eklemiş biri.... nç.. nç... neyse kınamak için bir bakim. gözümü kapatıp hemen geri çıkayım

nankör hain üye

vay şu resimlere bak ne kadar güzel... vayy vay bu ne güzel program hemen bilgisayarıma ekliyeyim, bunuda telefonuma ekliyeyim bunuda yükleyeyim bunuda bunuda....bunuda ( iki gün sonra cezayı hak eder)

vay bana ha banned ha ceza ha... ben şimdi size gösterrim hecker gönderimde görün

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Forumda üye çeşitleri
    :haha::haha:teşekürlerrr

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

:hhh::hhh:emeğine sağlık canım

4. sermin

sermin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

teşekkürler

5. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    :hhh:saolun arkadaşlar

Forumda üye çeşitleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ünlüler Foruma üye olursa

Ünlüler Foruma üye olursa

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. foruma öss ile üye alınırsa

foruma öss ile üye alınırsa

şu anda neler hissediyorsunuz, cezalı kullanıcılar bölümünü kazanmışsınız - bu hakemlerle buraya kadar adminler taktı bana yoksa ben komik yazıları kazanıcaktım - diyosun - forumu kazanamamışsınız ne söyleyeceksiniz - çalışmadığım yerden sordular yoksa yıkmıştım ben o sınavı adminlerden tanıdık var - evet sayın yeni üyemiz komik yazıları birinci olarak kazandın, tebrik ederiz. neler...
  3. her forumda bulunan üye çeşitleri

her forumda bulunan üye çeşitleri

1. Emekçi üye Deli gibi sürekli paylasım yapan model.Manyak gibi çalısırlar, süper konular açarlar.Forumun inekleri denilen modeldir. 3. Post kasan üye Her paylasım, soru konusuna '' Asgsagsi, xd, tesekkürler, upupupupup, +++++++++, gibi saçma salak seyler yazıp mesaj sayılarını arttırırlar.Nedendir bilinmez nickleri çiziliverir. 4. Emeğe saygı gösteren üye Heh, örnek üye modellerinden...
  4. Ünlüler foruma üye olursa...

Ünlüler foruma üye olursa...

Zekeriya Beyaz (Yetişkin Bölüme) Şok! Şok! Paris Hilton şok videosu +18 Arkadaşlar Paris Hilton videosunu ele geçirdim. İlk kez sizlerle paylaşıyorum Yalnız 2 kere izlenebiliyor. Tamamen eğitim amaçlıdır. ----------------------------------------------------------------------- Küçük Emrah (Komik Bölüme) Yaran Nuri Alço Koş Diyalogları - Nuri Alço Koş, Emrah çok değişti. - Nuri...
  5. Her Forumda Olan Üye Modelleri

Her Forumda Olan Üye Modelleri

a olan üye modelleri 1. Emekçi üye Deli gibi sürekli paylasım yapan model.Manyak gibi çalısırlar, süper konular açarlar.Forumun inekleri denilen modeldir. 2. Emekçi ve isyancı üye Bunlar paylasımın Allahını yaparlar fakat konuları okunma sayısına göre cevaplar çok azdır.İsyan ederler genelde şu narayı atarlar '' Bi daha paylasım yapanın taa.. emeğe saygı beyler '' 3. Post kasan üye Her...

Sayfayı Paylaş