gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Forumdaki Hayatını Gerçek Hayatıyla Karıştıranlar

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Evet forumdaki hayatını gerçek hayatına karıştırınca neler oluyor beraber bakalım ve beraber kopalım Anne yemek yaptıktan sonra:
    -Emeğine sağlık çok güzel bir paylaşım anne....

Biri elinde kağıtla size adres sorunca:
    -Dostum link yanlış.İstersen bir kontrol et....

Fotoraf albümüne bakarken:
    -Capslar bir harika.......

Biri beyendiği bir şey verince:
    -repi hakettin........

Kardeşten bir bardak su isterken:
    -Kardeşim bir bardak su getirirsen seni rep'e boğarım........

Birine hediye alırken:
    -Bu harika!Hemen indiriyorum........

Birine bir şey hazırladıktan sonra:
    -Senin için upload ettim........

Sınıfta biri küfrederse:
    -Oğlum manyakmısın?Banlanıcan şimdi........

Arkadaşlarına yemek yaptıktan sonra:
    -Replerinizi bekliyorum.............

Daha önceden konuşulan bir mevzuyu tekrar duyunca:
    -Bu konu daha önceden verilmişti..........

2. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Forumdaki Hayatını Gerçek Hayatıyla Karıştıranlar
    Güzelmis yaaa, emegine saglik cancazim :)

3. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    Biri beyendiği bir şey verince:
    -repi hakettin........

bu çok iyi olmuş ellerıne sağlık:D

Forumdaki Hayatını Gerçek Hayatıyla Karıştıranlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. forumu gercek hayatla karıştıranlar

forumu gercek hayatla karıştıranlar

:haha:Evet forumdaki hayatını gerçek hayatına karıştırınca neler oluyor beraber bakalım ve beraber kopalım Anne yemek yaptıktan sonra: -Emeğine sağlık çok güzel bir paylaşım anne.... Biri elinde kağıtla size adres sorunca: -Dostum link yanlış.İstersen bir kontrol et.... Fotoraf albümüne bakarken: -Capslar bir harika....... Biri beyendiği bir şey verince: -repi hakettin...........
  2. Forumla gerçek Hayat karışırsa. Süper :D:D:D

Forumla gerçek Hayat karışırsa. Süper :D:D:D

Anne yemek yaptıktan sonra: -Emeğine sağlık çok güzel bir paylaşım anne.... Biri elinde kağıtla size adres sorunca: -Dostum link yanlış.İstersen bir kontrol et.... Fotoraf albümüne bakarken: -Capslar bir harika....... Biri beyendiği bir şey verince: -+rep'i hakettin........ Kardeşten bir bardak su isterken: -Kardeşim bir bardak su getirirsen seni rep'e boğarım........ Birine hediye...
  3. Hatalar !!! Gerçek Hayat İşte!!!!

Hatalar !!! Gerçek Hayat İşte!!!!

Eğer bir berber bir hata yaparsa, bu yeni bir tarzdır... Eğer bir şoför bir hata yaparsa, bu bir kazadır... Eğer bir doktor bir hata yaparsa, bu bir müdahaledir... Eğer bir mühendis bir hata yaparsa, bu yeni bir atılımdır... Eğer ebeveynler bir hata yaparsa, bu yeni bir kuşaktır... Eğer bir politikacı bir hata yaparsa, bu yeni bir hukuk kuralıdır... Eğer bir bilim adamı bir hata yaparsa,...
  4. Hayattaki 6 gerçek...

Hayattaki 6 gerçek...

1) Bir insanın diliyle tüm dişlerine dokunması imkansızdır. 2) ilk gerçeği okuduktan sonra bütün insanlar diliyle dişlerine dokunmayı denerler. 3) ilk gerçek yalandı. 4) Sende denediğini farkettiğin için şuanda gülümsüyorsun. 5) şimdi sen de bu gerçekleri forward etme düşüncesindesin. 6) Ve yüzünde hâlâ bir gülümseme varhahahahahaha
  5. Hayatın 20 Etkileyici Gerçeği

Hayatın 20 Etkileyici Gerçeği

Hayatımızda bizleri etkileyen ve etkileyecek o akdar çok şey var ki bizler bunalrdan haberdar değiliz.Ama artık haberder olacaksınız:)Nasıl mı?İşte size hayatın etkileyeceği gerçekleri... Hayatın 20 Etkileyici Gerçeği Sağlığınızla ilgili arkadaşlarınızın size gönderdikleri maillerden bilgi sahibi oluyorsanız daha bilmediğiniz çok şey var. Seks, beslenme ve alışkanlıklarınızla ilgili...

Sayfayı Paylaş