Forumdan 3 üyeye çiçek verelim

Bende tam aaaaa bidaha aynı konudan varmış derkennn.. adminim halletmiş çoktan bilem :)

Çiçekler için tşk ederim :)

İlki tuqceme
5888cicek61-6497.jpg

Bu ise kelebeğime..
melek111ph01-8830.jpg

Sudemime..
6189beyazcicek1-6417.jpg
canımmm elifimm çook tş ederim sana :kiss:

İki konu birleşmiştir kızlar...

Rüyam ortişimm teşekkürler orkideler için :kiss: :) Sana bi ara orkide yollamanın ne anlama geldiğini anlatırım :D:D Bende yeni öğrendim ve şaşırdım :D:D

Ne demekmiş pasim bilmiyom inan ama sanırsam fena bişey :haha: Benimle yat gibi fena birşeyse msn den söyle banada adımız şeye çıkmasın hahaha

Canım kardeşim Hayal'im, yüreğimde sana layık olacak çiçekler, kainatta ki tüm çüçeklerdir ama söz veriyorum o karhaneyi açınca para kazanınca, sana 10 tır çiçek alacam :D Şimdilik bunlarla idare et aşkisimoo :D:D

hayal-7319.jpg

Oyyy prensesim benim ben de sana sonsuz aşk anlamına gelen mavi güller yolluyorum sonsuza kadar kalbimde olduğunu bil diye.:)

1032large-2738.jpg

Oyyy prensesim benim ben de sana sonsuz aşk anlamına gelen mavi güller yolluyorum sonsuza kadar kalbimde olduğunu bil diye.:)

1032large-2738.jpg

Ben o kalbin her köşesine imzamı atar, yerim- öperim-severim:D Ama kalbinde ki yerinde rahatsızlık verdiğim enişte de benim kalbimi sökerse hiç şaşmam :haha: ''Sende nerden çıktın bir köşede otur işte her yeri gezip gürültü yapıyorsun'' diye :haha:

Geri