gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Forumdan ayriliyorum

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

nurovski: Forumda sarışın sayısı artmaya başladı. Ben "aptal olmayan sarışın" ünvanımı kimseye kaptırmak istemiyorum. Kariyerimin zirvesindeyken bırakmak istiyorum. Boyalarım akmadan, ibibikler ötmeden .. Hoşçakalın .. mislinay: Zaten unutuldum, gitsem de kimse farketmiyecek. O yüzden yazayım dedim, ben diyorum, gidiyorum .. Ooo, kime diyoruz ?! Bak hiç dinliyorlar mı ?

pasika: Ben forumdan ayrılıyorum
    Editör_Admin: Peki.
    pasika: Ne diyosun bee ?
    Editör_Admin: Olur.
    pasika: Gidiyorum diyorum
    Editör_Admin: Olmaz.
    pasika: Uçuyo musun sen ?
    Editör_Admin Maybe
    pasika: Gitmiyorum anasını satm :sin:
    Editör_Admin: :D

Seker Melek: Forumundan ayrılıyorum. Taksidi ödüyemedik bu ay Doğal olarak siz de ayrılmış olacaksınız Canlarım benim, benim ayrılmama hiç dayanamazsınız :kiss:

Monera Angel: Forumdan ayrılıyorum arkadaşlar .. Direnişlerime rağmen forumun en altındaki ağaçlar kesilerek "MM Yarışmaları" forumu açıldı. Adminleri şiddetle kınıyorum .. Kın kın kın [​IMG]

SAdmin: Uleyn kaç yıldır adminiz, yemedik yedirdik, içmedik içirdik, giymedik giydirdik, tekrar yedirdik ama kıymetimiz bilinmedi. Bana bir hollanda ineğini çok gördünüz. Halbuki ne hayallerim vardı, kutu kutu çikolata yapacak, onları kimseyle paylaşmadan yiyebilecektim. Daha fazla duramam bu diyarlarda ..

CaRiZmA: Ben deliyim deli. Manyağım ben. O yüzden ayrılıyorum forumdan. Neden demeyin, ben de bilmiyorum. Deliyik dedik ya alla alla niye soruyonuz. Bak şimdi de ayrılmıyorum. Piskolojik manyağım ben. Ne yaptığım belli değil .. Deli, -efendim .. Ehuehue, kendi kendime de konuşuyom .. Deliyim, yaparım ..:hhh:

**ÖzDo**: Çok da güzel gidiyordu be konular .. Madem açmıyacağınız diyonuz, giderim o zaman .. Ben kendi kendime yazar, gülerim .. Alla alla, sizi mi çekcem bi de.. Yaranılmıyo size kardeşim ..

Gece Güzeli: Ben .. benn .. Daha fazla konuşamıyacağım .. Böööööööwwwww [​IMG]

Bögürtlen: Hiç bi konuda ismim geçmiyo. İlle söylemem mi lazım kardeşim ? En kısa zamanda kendimi o tür topiklerde görmek istiyorum, fazla zamanım yok, akşam oldu, ortama akmam lazım .. Akmerkez beni bekler .. Adım en az 3 mmli topikte geçene kadar foruma uğramıyacağım ..

zuzu65: MM mod renginin pempe, adminlerin lila renkte olması önerim kabul edilmedi. Varoluşuma ters. daha fazla duramam Aman tanrım, mor olacam yakında

güllcan35: Ben çok yeniyim. Eskiyene kadar foruma girmiyeceğim

Son düzenleme: 6 Eylül 2008
  2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Forumdan ayriliyorum
    zuzu65: MM mod renginin pempe, adminlerin lila renkte olması önerim kabul edilmedi. Varoluşuma ters. daha fazla duramam Aman tanrım, mor olacam yakında ...

harikasın bu ne ya koptum valla.çok düzel bir çalışma.değerlendirmende bir harika nasılda biliyosun seçici oldumu...canım ellerine sağlık teşekkürler

Forumdan ayriliyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bülent ersoy ayriliyor

bülent ersoy ayriliyor

bulent ersoy ayyriliyormus olacagida bu zaten gecen gun ozel hattan izledim kocasi armagan bey buyuk miktarda para istiyormus yazik kadina ya bilmiyormuydu boyle olacagini acaba yanlizliktanmi korkuyor bilinmez bence bi daha evlenmesin sadece üzülür armaganda ayip etti kadina hemn aldatmalar para ev istemeleri nyeti belliydide bunu bir bulent ersoy anlamadi bazen oh olmus kendi istedi demek...
  2. forum imzaları

forum imzaları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Foruma Giremiyorum

Foruma Giremiyorum

-ya iki gündür foruma giremiyorum ! +bi gün de girmeyiver nerden öğreniyosun oğlum bunları bilmemki -iki gündür foruma giremiyorum ya sıyıracam ! +neyi sıyıracan -kafayı lan hıyar sen ne sandın +hiiiç -iki gündür foruma giremiyorum ya +seni banladılar oğlum haberin yok mu ? -hadi lem -iki gündür foruma giremiyorum +olabilir kendini pataklamanı gerektirmez bu -ıyh -iki gündür...
  4. Forum Bornova

Forum Bornova

bornova forum mağazaları forum bornovadaki mağazalar form bornova mağazaları mağaza isimleri Tasarım Ekibi Çiğdem Duman Ertun Hızıroğlu Yardımcı Mimar(lar) İlkay Kılınç Süreyya Önver İlhan Devrim Sevil Özbayburtlu Mimarlık Ofis(ler)i Era Şehircilik T+T Design Bv İşveren Multi Turkmall Proje Tarihi 2005 - 2006 Yapım Tarihi 2005 - 2006 Arsa Alanı 200.000 m2 Kapalı Alan 70.000 m2 Proje Tipi...
  5. Forum yanıyor

Forum yanıyor

Aslında işin aslı şöyle Adminim... Aslıyı ilk gördüğüm gün başlıyor işin aslı. Aslı bir gün benim acizane msn mi ekliyor. forum o dakika ruhumun başkenti başımın tacı , ruhumun ilacı oluyor. Delikanlıya yakışmaz msn de en ufak bir edepsizlik etmiyorum, yanlız gittiği forumu mıh gibi aklıma çakıyorum. Oğlum diyorum bizim msn ye , ilk bu msn de cam açıcaksın . Sorup soruşturup bulup buluşturup...

Sayfayı Paylaş