gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Forumlarda kullanabileceğiniz imzalar...

Konu, 'Çöplük' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Forumlarda kullanabileceğiniz imzalar... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. herkeze keyifli forumlar...

herkeze keyifli forumlar...

kankiler aranıza bende geldim,aranıza alırmısınız benide..:cheer2: sadece bizimde bir sitemiz var artık... paylaşımlarımla siteye renk katıcam...
  2. imzasız kalmayın!!!birbirinden güzel imzada kullanabileceğiniz resimler...

imzasız kalmayın!!!birbirinden güzel imzada kullanabileceğiniz resimler...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. imzanızda kullanabileceğiniz duygusal sözler

imzanızda kullanabileceğiniz duygusal sözler

duygusal içten sözler derin duygulu sözler koca sehirde bir basınayımm....yha ölüm kurtaracak beniii... ydaaa senn!!!her defasında ucurmun kenarında buluyorum kndimiii... intihar mı amacım,yoksa kayboluş mu?kurtulmak mı istiorumm,yok olmak mı?acıyan bir tarafım yok artık benmm..acılar bileeee dost olmus bana...körelmiş ruhumm... haz duyamıorm sevgden yada nefrettenn...bos kaldı içimm.. hc br...
  4. Forumumuzu bebişler bastı

Forumumuzu bebişler bastı

Netdisaster - Destroy the web!??? buyrun target bölümüne www.meleklermekani.com yazın ve bakın :D
  5. iyi forumlar

iyi forumlar

geçerken uğradım :) iyi forumlar ve iyi pazarlar sonrasında iyi haftalar diliyorum arkadaşlar... Van depremin, yaşadım konya ya yerleştim elinizdeki herşeyin kıymetini iyi bilin sağlıcakla kalın :)

Sayfayı Paylaş