gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Forumumda Gül Oya

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Forumumda gül oya Paylaşamadım doya doya
    Konulara karıyorum
    Linkleri saya saya
    Banla beni kıyamam seni

Admin idim soldum
    Üyelere ibret oldum
    Linklere karşı dururken
    Paylaşıma hasret kaldım
    Banla beni kıyamam seni

Konu başı beklerim
    Vay benim emeklerim
    Üyeleri banla banla
    Yoruldu domainlerim
    Banla beni kıyamam seni

alıntı

Forumumda Gül Oya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. atasözleri:):)forumlara özel:):)

atasözleri:):)forumlara özel:):)

Bana avatarını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim. ******* Bugünün topicini yarına bırakma. ******* Üyeye bela gelmez admin kızmadıkça, Admin sinirlenmez üye azmadıkça.... ******* Çoklu moderasyon yap, denize at ******* super moderatör deyip geçme, onunda kalbi var ******* Ayağını, üyelik seviyene göre uzat ******* Aç Kullanıcı Başlık Açmaz ******* Admin Süpermod'tan üstündür ******* Ben...
  2. iyi forumlar

iyi forumlar

geçerken uğradım :) iyi forumlar ve iyi pazarlar sonrasında iyi haftalar diliyorum arkadaşlar... Van depremin, yaşadım konya ya yerleştim elinizdeki herşeyin kıymetini iyi bilin sağlıcakla kalın :)
  3. Melodika Notaları Çemberimde Gül Oya

Melodika Notaları Çemberimde Gül Oya

Melodika Notaları Çemberimde Gül Oya notalarını benimle lütfen acil tarafından olarak bu sayfadan paylaşın arkadaşlar
  4. Çemberimde Gül Oya Melodika Notaları

Çemberimde Gül Oya Melodika Notaları

Çemberimde Gül Oya Melodika Notaları Melodika Çemberimde Gül Oya Notaları Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Çemberimde Gül Oya adlı şarkının melodika notalarını sizlerle ve ilgili tüm misafirlerimiz ile paylaşıyoruz. Çemberimde gül oya notaları mi-mi-fa-sol-la-sol-fa-fa-mi-mi-do-do-do-si-la-sol-sol-la-si-la-la-sol-sol-sol-sol-do-do-si-la-do-do
  5. cemberimde gül oya notalarını verebilirmisiniz

cemberimde gül oya notalarını verebilirmisiniz

ARKADAŞLARIM BANA ÇOK ÇOK ACİL LAZIM BİLEN var ise bana cemberimde gül oya notalarını verebilirmisiniz

Sayfayı Paylaş