gebe
  1. BaBy

BaBy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

forumun bize ettikleri

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında BaBy tarafından paylaşıldı.

Evet forumdaki hayatını gerçek hayatına karıştırınca neler oluyor beraber bakalım ve beraber kopalım Anne yemek yaptıktan sonra:
    -Emeğine sağlık çok güzel bir paylaşım anne....

Biri elinde kağıtla size adres sorunca:
    -Dostum link yanlış.İstersen bir kontrol et....

Fotoraf albümüne bakarken:
    -Capslar bir harika.......

Biri beyendiği bir şey verince:
    -repi hakettin........

Kardeşten bir bardak su isterken:
    -Kardeşim bir bardak su getirirsen seni rep'e boğarım........

Birine hediye alırken:
    -Bu harika!Hemen indiriyorum........

Birine bir şey hazırladıktan sonra:
    -Senin için upload ettim........

Sınıfta biri küfrederse:
    -Oğlum manyakmısın?Banlanıcan şimdi........

Arkadaşlarına yemek yaptıktan sonra:
    -Replerinizi bekliyorum.............

Daha önceden konuşulan bir mevzuyu tekrar duyunca:
    -Bu konu daha önceden verilmişti..........

2. ılgın

ılgın Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Biri beyendiği bir şey verince: -repi hakettin........

bencede bir repi hakettin:)

3. BaBy

BaBy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
forumun bize ettikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. işallah bizim forumda olmaz hahahahah

işallah bizim forumda olmaz hahahahah

işallah bizim forumda olmaz hahahahah imdi forumda iki kız çekiştiriyorlar,, kız1:ya foruma geldiğimden bana asılıyo aslında pekde tipim değil ama bilmiyorum yaa kız2:kimmiş kız söyle bakim kız1:ya kız2:aaa kız çok karizmatik bi avatarı var hem ilerde mod olcek diyolar walla bence kaçırma kızım nerden bulcan böylesini kız1:ya öyle ama baksana geçen konuştuk foruma bile abisinin...
  2. forum imzaları

forum imzaları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Foruma Giremiyorum

Foruma Giremiyorum

-ya iki gündür foruma giremiyorum ! +bi gün de girmeyiver nerden öğreniyosun oğlum bunları bilmemki -iki gündür foruma giremiyorum ya sıyıracam ! +neyi sıyıracan -kafayı lan hıyar sen ne sandın +hiiiç -iki gündür foruma giremiyorum ya +seni banladılar oğlum haberin yok mu ? -hadi lem -iki gündür foruma giremiyorum +olabilir kendini pataklamanı gerektirmez bu -ıyh -iki gündür...
  4. Forum Bornova

Forum Bornova

bornova forum mağazaları forum bornovadaki mağazalar form bornova mağazaları mağaza isimleri Tasarım Ekibi Çiğdem Duman Ertun Hızıroğlu Yardımcı Mimar(lar) İlkay Kılınç Süreyya Önver İlhan Devrim Sevil Özbayburtlu Mimarlık Ofis(ler)i Era Şehircilik T+T Design Bv İşveren Multi Turkmall Proje Tarihi 2005 - 2006 Yapım Tarihi 2005 - 2006 Arsa Alanı 200.000 m2 Kapalı Alan 70.000 m2 Proje Tipi...
  5. Forum yanıyor

Forum yanıyor

Aslında işin aslı şöyle Adminim... Aslıyı ilk gördüğüm gün başlıyor işin aslı. Aslı bir gün benim acizane msn mi ekliyor. forum o dakika ruhumun başkenti başımın tacı , ruhumun ilacı oluyor. Delikanlıya yakışmaz msn de en ufak bir edepsizlik etmiyorum, yanlız gittiği forumu mıh gibi aklıma çakıyorum. Oğlum diyorum bizim msn ye , ilk bu msn de cam açıcaksın . Sorup soruşturup bulup buluşturup...

Sayfayı Paylaş