gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Fosfor..

Konu, 'E-F' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyada fosfor veya fosforlanmis bir esya gör-mek, gelecege ait olan plan ve programlarinizi bir gün hakikatlestireceginize ve sizi çekemeyen insanlara bunu ispat edeceginize isarettir. Fosfor görmek bir rivayete göre geleceginizin çok aydin-lik olduguna ve sizi bol para ve kismetlerin bekledigine delalet eder.

Fosfor.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fosfor

Fosfor

Fosfor, doğada çok bulunan bir madendir. Besinlerde bol miktarda bulunur. Genelde beslenmede fosfor eksikliği görülmez. Anti asit olarak, alüminyum hidroksit kullanan kişilerin bağırsaklarda, fosfor bu maddeye bağlanır ve emilimi bozulur. Vücutta, fosfor en çok kemiklerde bulunur. Kemiklerdeki miktarı 700-900 mg. civarındadır. Fazlası böbreklerce atılır. Bu işlem D vitamini ve paratiroid...
  2. Elma fosforla beyni, soda ve asitlerle de mideyi besliyor

Elma fosforla beyni, soda ve asitlerle de mideyi besliyor

elma yiyen ve seven melekler çok şanslısınız:) evet arkadaşlar elmanın faydasını hepimiz az çok biliyoruz kimimiz bildiğimiz halde tüketmiyoruz benim gibi:D eğer meyve olarak tüketemiyorsak elma suyu pasta,tart,kurabiyeye katarak muhakkak tüketin. Fosforla beyni, soda ve asitlerle de mideyi besliyor. Bolu İl Sağlık Müdürü Dursun Koç, günde yenilecek 3 elmanın kötü kolesterolü...
  3. Kolanın içinde ki fosforun inanılmaz zararı

Kolanın içinde ki fosforun inanılmaz zararı

fosfor zararları fosforun zararları fosfor resmi Kola içmeyen yoktur adım gibi eminim.Şahsen bende bol bir miktarda tüketiyorum hatta tüketiyor-dum....Kola ile ilgili o kadar çok yazı okudum ki beni inanılmaz derece de etkiledi.Bu etkiler sayesinde artık kola içmiyorum.Meyve suları tercih ediyorum.İyi de yapıyorum.Bence sizde bir an önce kola sevdanızdan vazgeçin. Çünkü;kolanın içinde bulunan...

Sayfayı Paylaş