gebe
  1. advantur

advantur Forum Okuru

foto iide ya çekenler

Konu, 'Komik Resimler' kısmında advantur tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

foto iide ya çekenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hadi istediğimiz üyenin bebeklik yada çoçukluk fotosunu buraya

hadi istediğimiz üyenin bebeklik yada çoçukluk fotosunu buraya

Herkes dilediği üyenin resmini koyabilir.. insafınıza kalmış Not: Gerçek resimlerden bahsetmiyorum elbetteki.. ayrıca alınmaca gücenmece yok.. sonuçta bebek fotolarımız....:tik:
  2. bebek özlemi çekenlere...

bebek özlemi çekenlere...

bebek özlemi bebek özlemi çekenler Her kadın anne olmak ister fakat hemen istediği gibi anne olamayacağını tecrübeyle öğrenir...ben 11 aydır bebek istiyorum fakat henüz meleğim gelmedi bebisim BEBEĞİME... Senin kokunu duyacağım günün özlemiyle bekliyorum, umutlarımı yenileyip yarınlarıma ışık olacağın günü..Haberini alıp sevinçten boğazıma düğümlenen hıçkırıklarla aleme haykıracağım...
  3. Sürekli Yorgunluk Çekenler...

Sürekli Yorgunluk Çekenler...

sürekli yorgunluk çekenler, neler yapmalı, öneriler, tavsiyeler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Yaşlı bir insanın yorgun olması tamam da,gençlerin yorgunluğu bir türlü kabullenilmez.Ancak bu yorgunluklar sürekli devam ederse altında başka nedenler de aramak gerekir. Kansızlık Sorunu Âdet dönemleriniz uzun sürüyorsa jinekolojik problemleriniz varsa ya...
  4. Bebek özlemi çekenlere

Bebek özlemi çekenlere

Ben bu sayfada bebek özlemi çekenlerin yüreklerinden kopan sevgilerle bebeklerine seslenmelerini paylaşmak istedim. Sizde güzel şiirler bulup eklerseniz sevinirim. Umarım beğenirsiniz.
  5. Uykusuzluk Çekenlere Tedavi Yöntemleri.....

Uykusuzluk Çekenlere Tedavi Yöntemleri.....

Uykusuzluk Ve Tedavisi Uykusuzluk Tedavisi Nasıl Yapılır Uykusuzluk çekenler artık uykusuzluktan sinir krizleri geçirenler işte tam size göre bir yazı sunuyorum..Uykusuzluk tedavileri hakkında bilmedikleriniz nasıl tedavi edilir hepsi sizin için...Artık uykusuzluk çekmeyin.... Uykusuzluğun tedavisi nasıl yapılır Düzenli uyku denilince hep aynı saatte yatağa girmek akla geliyor....

Sayfayı Paylaş