gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Fotoğraf Çekme Teknikleri nelerdir bu konuda bilgi

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşalr sizden Fotoğraf Çekme Teknikleri hakkında biliyorsanız bana da bilgi vermenizi rica ediyorum Fotoğraf Çekme Teknikleri nelerdir ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Fotoğraf çekmekten hoşlanıyorsanız hatta bu sizin için bir tutkuysa hemen kaliteli çekimler yapabileceğiniz bir fotoğraf makinesı almanızı tavsiye ederiz. Yüksek çözünürlü fotoğraf çekmenize olanak verecek olan cihazların fiyatı biraz yüksektir. Gönlünüze göre bir makina aldıktan sonra yapmanız gerekenleri kısa kısa anlatmaya çalışalım.

- Fotoğraf makinesinin kulanım kılavuzunu dikkatlice okuyun. Bundan sonra birlikte yaşayacağınız yol arkadaşınızı iyi tanımanız gerekir öyle değil mi?

- Çözünürlüğü en yüksek değere ayarlayın. Yüksek kaliteli fotoğraflar için çözünürlük çok önemlidir.

- İlk çekimlerinizde otomatik modunu kullanın.

- lensini her zaman temiz tutun.

- Beyaz dengesini ayarlayın.

- Fotoğrafını çekeceğiniz objenin, objenin ilgilendiğiniz parçasının çerçeve içerisine tamamen oturduğundan emin olun.

- Değişik açılarla çekmeyi deneyin.

- Fotoğraflarınızı en çok bozan şey konsantre kaybıdır. Doğru anı yakalamak için dakikalarca beklemeniz gerekebilir.

- Makinenin flaşını sadece karanlıkta kullanmayın.

Fotoğraf Çekme Teknikleri nelerdir bu konuda bilgi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bağlamada Tel Çekme Tekniği

Bağlamada Tel Çekme Tekniği

bağlamada çektirme bağlamada çekme vuruşlar vuruş teknikleri bağlama vuruş teknikleri Tel çekme, bağlamanın temel tekniklerindendir. Parmakla teli çekerek ses çıkarmayı ifade eden bu teknik, kopuzun ilk dönemlerinden bu güne kadar gelişerek süregelmiştir. Anadolu'da el ile bağlama çalma geleneğinin genelinde rastlanılan bu icra şekli, Doğu yöreleri ve Teke Bölgesinde farklılıklar...
  2. Çalışmanın Faydaları Nelerdir bu konuda bilgi verin

Çalışmanın Faydaları Nelerdir bu konuda bilgi verin

Arkadaşlar merhaba sizden Çalışmanın Faydaları Nelerdir bu konuda bilgi rica ediyorum şimdiden çok tşk ediyorum vereceğiniz bilgiler için.
  3. Tablet Pc Nedir bu konuda bilgi verin

Tablet Pc Nedir bu konuda bilgi verin

Merhaba şu okullara dağıtılımı ile meşhur olan ve benim de son günlerde sık sık duyar olduğum Tablet Pc Nedir arkadaş merak ettim biliyorsanız yazın da bizde bilelim yahu:)
  4. Online Şikayet Bildirim Sistemi Nedir bu konuda bilgi

Online Şikayet Bildirim Sistemi Nedir bu konuda bilgi

Merhaba sizden Online Şikayet Bildirim Sistemi Nedir bu konuda bilgi rica ediyorum aranızda Online Şikayet Bildirim Sistemi Nedir bilen varsa bir zahmet bana da yazsın.
  5. Adalet Örgütü Nedir bu konuda bilgi verin

Adalet Örgütü Nedir bu konuda bilgi verin

Selam arkadaşlar acaba Adalet Örgütü Nedir bu konuda bilgisi olan var ise aranızda Adalet Örgütü Nedir yazsın bana

Sayfayı Paylaş