gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Fotoğraf herşeyi anlatıyor bir bakın arkadaşlar

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

. .
    Bir kuru ekmeğe muhtaç insanlar vardır ya hani, sadece karnım doysunbaşka birşey istemiyorum diyerek her ağzına götürdüğü kuru ekmek içinbile şükreden o temiz insanlar.

Mutluluğu başka yerde arama, mutluluk aslında elinin altında. Sen yeterki kıymet bil.

İnsan üstüne değil, altındakilere bakıp herzaman şükretmeyi bilmeli..Televoledeki yaşamları görüp ''Bizimkide hayat mı be'' demeden önce bufotoğrafa bakın diyorum...

Keşke herkes hep şükretmeyi bilip kendinden üst düzeydekilerle kendini karşılaştıracağına elindekilere sevinmeyi öğrenebilse.Anlamam ki başkalarına özenmek hep daha iyisini istemek insanlara nhe kazandırıyor.Fotoğraf herşeyi anlatıyor..Tamah en büyük günahtır..

2. sky35

sky35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Fotoğraf herşeyi anlatıyor bir bakın arkadaşlar
    canım teyzeme bakın ya.belki torunlarına götürecektir bir tas sıcak yemek.gülen gözlerine kurban olurum.çok duygulandım sağol zuzu.

3. seda_emir

seda_emir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

o kdar haklısın ki zuzu keske baskalaruyla kıyaslamasak kendimizi ama hep dahasını istiyoruz keske yetinmeyi bilip bizden üstün olanları degilde bizden kötü durumdakileri düşünsek insan oglu yani bizler biraz nankörüz aslında ellerine emegine saglık

4. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

valla tatlım halimize şükür olmadığı gibi birde paylaşmayı bilmiyoruz şahsen kendi adıma söyleyeyim ben bu konua hep duyarlı davranmışımdır ama hangi birisine toplumca duyarlı olmalıyızki bir faydası olsun...teyzeme gelinde dedimki yazıklar olsun bize herşeyimiz var genciz ama teyzem kadar gülmesini bile bilemiyoruz....teşekkürler o güzel yorumlarınız için arkadaşlar

5. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    çok hakılısın canım ya ninede çok sevinmiş ama ya yüzündeki mutluluğa baksana:)
    saol canım emeğine sağlık canım

6. semazen

semazen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Paylaşım için teşekkürler zuzumm bu konuya yorum yapmıycam
    çünkü resim bir çok şeyii anlatıyor zatenn

7. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    yha çok kötü oldum..kurban olayım ben onun ogüzel yüzüne...allah kimseyi dara sıkıtıya düşürmesin..çok teşşekürler paylaşım için..çok ama çok teşşekürlerrrrrr

8. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

guzel paylasim icin cok sagol,butun arkadaslara katiliyorum,diyeck söz yok,o teyzenin gulen yuzune kurban olayim,rabbim herkese yardim eder yuzunu guldurur ins

9. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

amın nısanım..teşekkürler arkadaşlar

10. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

çok guzel paylaşım olmuşş..halımıze bınlerce şukur..ablamm teşekkurler..

11. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Keşke herkes hep şükretmeyi bilip kendinden üst düzeydekilerle kendini karşılaştıracağına elindekilere sevinmeyi öğrenebilse.Anlamam ki başkalarına özenmek hep daha iyisini istemek insanlara nhe kazandırıyor.Fotoğraf herşeyi anlatıyor..Tamah en büyük günahtır..

Başka bir şey demeye gerek varmı?Teşekkürler arkadaşım duyarlılığın için..

12. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

canımsın saol bitanem

Fotoğraf herşeyi anlatıyor bir bakın arkadaşlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Tek Google Herşeye Yeter

Bir Tek Google Herşeye Yeter

Önce Altavista vardı; sonra Yahoo üstünlüğü ele geçirip etkinleştiğinde ben de kitleyle birlikte bu motora geçtim. Ancak ''aransın, aranmasın'', ''siberya''nın tek hakimi artık Google. Amerikalı şirketin bilgisayar karşısında olabilecek her türlü ihtiyacı karşılayan bir çözümü var. Yani 1998’de Stanford’dan iki doktora öğrencisi Larry Page ve Sergey Brin’in kurduğu Google, 10 yıldan kısa...
  2. ameliyatta birden herşeyi hissedersek?

ameliyatta birden herşeyi hissedersek?

Amerika’da kısa süre önce sinemalarda gösterime giren “Awake'',“Uyanık'' adlı film çok nadir rastlanan hastaların ameliyat sırasında anesaaai verilmesine rağmen uyanmalarını ele alıyor. Ameliyat sırasında uyanmak ve hatta neşter acısını hissetmek, çok ender de olsa bazı hastalarda görülebiliyor. Anesaaai altındaki bir hastanın ameliyat sırasında ayılması ve şiddetli acılar içinde kıvranması...
  3. bir kadın herşeye ağlayabilir

bir kadın herşeye ağlayabilir

Biz kadınlar çok duygusalızdır..Olur olmaz şeylere ağlarız...Bazende mutluluktan ağladığımız olur...Gözyaşlarımızın mutluluktan olması dileğiyle.... Kadınlar her şeye ağlayabilir.. Bir şarkıya, bir filme " Ama kadını yürekten ağlatmak zordur. Eğer bir kadın yürekten ağlıyorsa, ağlatan onun yüreğine ulaşmış demektir. " Kadını ağlatan erkek,kıymet bilmemiş olacak ki ; koca...
  4. Hayatınızda Herşeye Karışan Biri Var Mı?

Hayatınızda Herşeye Karışan Biri Var Mı?

Melekler Hepimizin hayatında mutlaka böyle birileri vardır.Müdahale etmek isteyenlerin,burnunu sokmaya çalışanların varlığını görmemek elde değil.Çoğunlukla bu mekanımızda sanırım kayınvalideler başta gelebilir.Sizlerin Hayatınıza karışan birileri varmı varsa kimler.....

Sayfayı Paylaş