gebe
  1. tna

tna Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28

fotoğraf makinelerinden hangisini almalıyım?

Konu, 'Çöplük' kısmında tna tarafından paylaşıldı.

merhaba kızlar.... sizlerin fikirleriniz vardır diye yardımınızı almak için bu konuyu açtım. ben dijital fotoğraf makinesi alıcam ama 2 ürün arasında kararsız kaldım. biri canon a2200 diğeri de casio ex-zs5. sizce hangisini almalıyım 2si de aynı fiyat :hede:

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    valla bu konu iyi oldu bende makine almayı düşünüyorumm kararsız kaldım bende samsung alayım diyorum görüntü kalitesi güzell

sen eğer bu iki seçenek arasında kaldıysan canon derim ben yani marka olarak iyi

hadi melekelr tavsiyeleriniz bende bekliyorum:D:D

tna bunu beğendi.
  3. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

tabikide canon cnm(=

tna ve CeMoŞ bunu beğendi.
  4. tna

tna Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    teşekkür ederim kızlar önerilerinizi dikkate alıp canon alıcam:)

CeMoŞ bunu beğendi.
  5. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    hiç kaçmaz canım canon a2200 :)

6. tna

tna Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    kızlar almak isteyen varsa diye yazıyorum canon aldım şarjı çok uzun gidiyor çekimleri çok kaliteli hareket halindeyken çekim yapabilme özelliği var bence bu fiyatlarda düşünenler için gayet iyi bi makine:)

fotoğraf makinelerinden hangisini almalıyım? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi marka fritöz almalıyım?

Hangi marka fritöz almalıyım?

en iyi fritöz fritöz kullanımı en iyi hangisi fritöz markaları, en iyi fritöz, fiyatları, kullanımı, özellikleri, tavsiyeleri, kullanıcı yorumları burada arkadaşlar. Bizim fritözümüz Sinbo ve nedense yağı sürekli taşırıyor, anlamadım gitti:S Oysa ki kullanım rehberinde ki gibi işaretli olan yere kadar yağı koyuyoruz, hatta sırf denemek için daha az koyduk ve başka başka da denedik ama her...
  2. Hangi Klimayı Almalıyım 2011

Hangi Klimayı Almalıyım 2011

hangi klimayı almalıyım 2011 en iyi klima hangisi 2011 klima tavsiyesi en iyi hangi almalıyım Hangi klimayı almalıyım, hangisi iyi, klima tavsiyesi, alınınr, tavsiyeniz.. Veee yaz geldi çattı meleklerim, bu sıcaklarla başetmenin en iyi yolu tabiki akdeniz bölgesinde ve ege bölgesindeki insanlar için ( tüm bölgeler sıcak yahu sayarken anladım ) klima. Mobideko.Com bizler için şu anda...
  3. Hangi marka laptop almalıyım ?

Hangi marka laptop almalıyım ?

Kızlar acaba bana bir konu hakkında fikir verebilir misiniz. Ben laptop almak istiyorum ama hangi marka alacağımı bilmiyorum çok ileri düzeyde olmasın çokta pahallı olmasın acaba indirimli olan kullandığınız ve banada tavsiye edebileceğiniz bir laptop markası söyler misiniz lütfen Tşk.
  4. Sevgilime Hangi Hediyeyi almalıyım

Sevgilime Hangi Hediyeyi almalıyım

2014 sevgililer günü,2014 sevgililer günü hediyesi,2014 sevgililer günü hediye seçimi,sevgilime nasıl bir hediye almalıyım hakkında bilgiler Sevgililer gününe sayılı günler kala, sevgilileri bu özel günü, nerede, nasıl ve hangi hediyelerle kutlayacağı heyecanı şimdiden sarmış durumda. Bu tatlı heyecanın önemli nedenlerinden biri de, sevgililer günü hediyesi olarak ne alınabileceğine...
  5. Hangi marka buzdolabı almalıyım?

Hangi marka buzdolabı almalıyım?

kızlar benim buzdolabım artık son günlerini yaşıyor diyebilirim:D buzdolabı almak istiyorum fakat hangi marka daha uygun ve kaliteli karar vermedim sizin aldıgınız memnun kaldıgınız yada önereceginiz bir şey varsa bana yardımcı olun. Benim aslında istedigim renk olarak gri inox olanlarından ama marka olarak karar veremedim. yorumlarınzıı bekliyorum :)

Sayfayı Paylaş