gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Fotoğraf nedir ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Fotoğraf nedir ? foto nedir Arkadaşlar fotoğraf nedir ondan hariç fotoğraf nasıl çıkıyor yani bir düğmeye basında o an nasılda ölümsüzleşiyor merak ediyorum valla :S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Fotoğraf nedir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fotoğrafta kırmızı göz neden olur nasıl çözülür?

Fotoğrafta kırmızı göz neden olur nasıl çözülür?

fotoğrafta kırmızı göz neden çıkar kırmızı göz resimleri gözler gözlü resim Bildiğiniz gibi makinalarda bazen resim çekildiğimizde gözlerimizde kırmızılık olur. İşte bununla ilgili yaptığım ararştırma öğrendiklerimi hemen paylaşıyorum. Geceleri flaşla çekilen fotoğraflarda genellikle gözler kırmızı çıkar. Peki fotoğraftaki güzelliği bozan bu olay nasıl olur? Niçin her zaman olmaz? Niçin...
  2. Dijital Fotoğraf Makinesi Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Dijital Fotoğraf Makinesi Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Dijital Fotoğraf Makinesi Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Arkadaşlar Dijital Fotoğraf Makinesi Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz teknoloji bilgisi olan hanımlar yazınız lütfen.
  3. Fotoğraf Çekme Teknikleri nelerdir bu konuda bilgi

Fotoğraf Çekme Teknikleri nelerdir bu konuda bilgi

Merhaba arkadaşalr sizden Fotoğraf Çekme Teknikleri hakkında biliyorsanız bana da bilgi vermenizi rica ediyorum Fotoğraf Çekme Teknikleri nelerdir ?
  4. Sarai Sierra'nın Çektiği Fotoğraflardaki Sır Ne ?

Sarai Sierra'nın Çektiği Fotoğraflardaki Sır Ne ?

Bu konu; sarai sierranın çektiği fotoğraflar hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekleri , fotoğraf çekmek için geldiği ülkemizde önce kaybolan ve ardından Sarayburnu civarında surların dibinde cesedi bulunan Sarai Sierra'nın ölümündeki sır perdesi gizliliğini koruyor. Genç kadının gezileri sırasında çektiği fortoğraflar da ortaya çıktı ve ilginç bir detaya rastlandı. Sierra gezdiği...
  5. Fotoğraflarınızı Kavanozlarda Sergilemeye Ne Dersiniz?

Fotoğraflarınızı Kavanozlarda Sergilemeye Ne Dersiniz?

fotoğraf çerçevesi, ilginç fotoğraf çerçeveleri, ilginç dekorasyon fikirleri Sevgili melekler, ev dekorasyonunda farklılıktan hoşlananlardansanız, şimdi paylaşacağımız farklı foto çerçevesi fikri çok hoşunuza gidecek. Bundan sonra özellikle eski nostaljik fotolarınızı kullanmadığınız kavanozlarınızda saklayacaksınız. Ayrıca bu kavanozlar şık hediye alternatifleri de olabilir. Çok ilginç...

Sayfayı Paylaş