Fotoğraf Yarışması Değerlendirme Anketi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye
Fotoğraf Yarışması Değerlendirme Anketi
Sevgili Melekler Mekanı Üyeleri,

düzenlemiş olduğumuz fotoğraf yarışmasının katılımcılarının çekmiş olduğu fotoğraflar rastgele olarak oylarınıza sunulmuştur. Konu içerisinde görmüş olduğunuz resmin başlığını yukarıdaki ankette işaretleyerek oy kullanmanızı rica ediyoruz. Fotoğrafların numaraları hemen sol üst köşelerinde yazmaktadır.

ÖNEMLİ: 11. ve 12. Fotoğraflara oy verecek olanlar lütfen bu konuya mesaj yazarak 11. veya 12. fotoğrafa oy veriyorum desinler. (Anketlerimiz maksimum 10 seçenek alabildikleri için bu iki fotoğraf ankette yer alamadı)

Foto 1

gol-ve-ordekler-1499.jpg

Foto 2

amasya-8212.jpg

Foto 3
masum-yavru-sokak-kopegi-6445.jpg

Foto 4
marina--gun-batimi-4852.jpg

Foto 5
anamurdaki-cilgin-sari-cicekler-7192.jpg

Foto 6
mechul2-5320.jpg

Foto 7
dsc_0044-2428.jpg

Foto 8

gunbatimi-6447.jpg

Foto 9
dsc_0032-9076.jpg

Foto 10
yalnizharabe-5621.jpg

Foto 11

anamurdaki-oren-1597.jpg

Foto 12

masum-kopek-3451.jpg

Cevap: Fotoğraf Yarışması Değerlendirme Anketi

Bütün fotoğraflar çok güzel çekenlerin ellerine sağlık. Bir kaç tanesi arasında karar vermekte zorlandım ama en sonunda 9. ya oyumu kullandım. Keşke 3 tanesine oy verme şansımız olsaydı onlarda da aklım kalmazdı :D:D Tekrar herkesin ellerine emeğine sağlık çok güzel işler çıkarmışsınız :)

Kesinlikle kaprisliye katılıyorum fotoğrafların hepsi ayrı bi güzel bende çok zorlandım karar vermekte gerçekten 4. foroğrafata karar kıldım herkesin ellerine sağlık yineliyorum hepsi muhteşem emeği geçen herkese teşekkürler:)

Gercekten resimlerin hepsi cok cok gzl olmus. Ve acikcasi sdec bir tanesine oy verebilmenin buruklugunu yasadim ):

Ama yarisma böle. ve bende beni en cok etkileyeni sectim Resim : 8 !!

Bunu ve diger resimleri ceken arkadaslarimi tebrik ediyorum. bu gzl resimler icin :)

ben 4.fotoya oy verdim..çünkü çok güzel bir manzarası ve sonsuzluk huzur verici bir güzelliği var..resim bana huzur verdi..bütün resimleri çekenlerin ellerine sağlık...

Bütün resimler sanatsal ve çok güzeller, çekenlerin gözlerine ve yüreklerine sağlık :)

Ben oyumu 10 numaraya kullandım, çünkü hayallerimde ki gibi bir yer, tek başına bir ev :):)

Yarışmayı dikkatlice izliyorum:D:D Rakipler baya bir tehlikeli gibime geldi de :D:D

resimlerin hepsi birbirinden güzl ama oyum foto 8´e gidiyor

hepsi birbirinden güzel insanı kendinden alıyor ama oyum 10 numaraya çunku beni anlatıyo yanlızlık sessizlik ...............:dilektut:

resimlerin hepsi çok güzel ama ben 7. resme oy verdim harika bi resim düşünülürse çok şey anlatıyo bu resmi çekenin kim olduğunu cidden merak ettim yarışma sonunda anlarız heralde.yarışmada emeği geçen herkese çok teşekkürler cidden güzel bi yarışmaydı..bu tür yarışmaların devamını istiyoruz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri