gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Fotoğrafçıların işi çok zor :)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]Click this bar to view the full image.[​IMG]

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Fotoğrafçıların işi çok zor :)
    yazık yaaa...emegıne saglık:hhh:

Fotoğrafçıların işi çok zor :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kargo - Çünkü Çok Zor

Kargo - Çünkü Çok Zor

Bu soğuk yağmur ,esen rüzgar Bu anlaşılmazlık,incitmesin seni Boş odalar, insanlar Bu yalnızlık ,ürkütmesin seni Sınırlar var dudaklarda başlayan çok zor Dikkat et kendine Bu mutsuz günler ,bitmez hüzün Bu sessiz isyan ,aldatmasın seni Bu suskun yüzler Sahte gülüsler, bu kargaşa Hiç kırmasın seni Bu sıcak eller ,gizli anlaşma Bu zamanlama ,korkutmasın seni Beni düşün bir de Yalnız bir hayat...
  2. çok zor bir devreydi...

çok zor bir devreydi...

arkadaşlar benim bademcik sorunum vardı çok hastaydım dr gittim beni hastaneye yatırdı ben orda 2 gün yattım birsürü antibiyotik iğne ilaç serum verildi bana hamilemisin diye sordu hemşire bende yeni test yaptım korunmuyoruz ama değilim dedim. hastaneden çıkıncada yine bir süre antibiyotik kullandım.neyse ben iyileştim aradan 1 ay geçti bende miğde bulantıları başladı. hemen test yaptım...
  3. Seni Sevmek Zor İşmiş

Seni Sevmek Zor İşmiş

sevmek zor iştir Seni Sevmek Zor İşmiş Sen hiç dudağımda ıslık Dilimde şarkı Yüzümde tebessüm olmadın Hep içimi yakan ateş Bunaltan cevapsız sualler Bir can sıkıntısı Bir yürek sancısı Hatta odamın buğulu camına yapışan Serseri bir damla oldun Ne içimi ısıtan samimi bir bakış Ne de hislerimi mutluluk rüzgarı oldun Evet seni sevmek zor işmiş Seni sevmeden önce mutluydum Ama...
  4. zor işler bunlar azizim :)

zor işler bunlar azizim :)

gene beeeeeen :D ve yine konu saçlarım :D deneme tahtasına döndüm yeminle şimdide duydum ki ısırgan otlu suyla yıkarsam saçlar düzelir sağlıklı olur kalınlaşır, bide her gün haşlanmış 1 yumurta ve 1 bardak süt ye iç denildi bunu akrabam söyledi ama şimdi geleyim sorularıma : 1) bu ısırgan otunu kaynamış suya mı atıcam yoksa soğuk suyun içine atıp ısırganı kaynatıcak mıyım? 2) tüylenme yapar...

Sayfayı Paylaş