gebe
  1. DarkAngeL

DarkAngeL *MaWinin kankası Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

fotoğrafın karşımda duruyor...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında DarkAngeL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

Fotoğrafın karşımda duruyor.

Öyle masum öyle güzel ki seni yaşamak
    bu kendini tanımayan
    cümlelerin ardında
    senin gözlerinde aşk gibi çoğalmak.

Anlatmak çok zor.
    Ben anlatamıyorum yaşıyorum.
    Herşeye
    katlanmak dedikleri bu olsa gerek.
    Günün bütün tükenen saatlerinin
    peşisıra
    bir ekranın karşısında
    seni bana gülümsüyormuş gibi hissedebilmek.
    Öyle güzel ki saatlerce seninle hayatı paylaşabilmek.

Oysa şimdi yalnızlığım yanımda,
    sensizliğin şarkısını dinliyorum.

Seni sevmek yazılmış bana, dokunamasam da sana,
    Seni Çok Seviyorum..

fotoğrafın karşımda duruyor... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sonra duruyorum...Sonra susuyorum...

Sonra duruyorum...Sonra susuyorum...

sonra duruyorum sonra susuyorum Söylenmeyen sözlerin ağırlığı, demir balyalar gibi çöktü yüreğime...Bir yanardağ misali gönül dağım!Hani bazen diyorum ki patlasa bu yanardağ!...Dökse içindeki her şeyi dışarı!...Boşalsa!...Rahatlasa artık!... Sonra duruyorum...Sonra susuyorum...İçimden çıkan lavların etrafı yangın yerine çevireceğini düşününce kilit vuruyorum dilime...."Yan!" diyorum...
  2. kendi ayakları üstünde duruyormuş

kendi ayakları üstünde duruyormuş

oyuncu Tuğba Ünsal sanatçı kişiliği ile hayatta bişeyler yaptığını anlatırkende Sarı eşref tarafından olumsuz eleştireye maruz kaldı.... TUBA'YI FENA BOZDU! TUBA ÜNSAL, LOS ANGELAS'TA OYUNCULUK EĞİTİMİ ALMAK İSTEDİĞİNİ ANLATIRKEN YETKİN DİKİNCİLER'İN SÖZLERİNE BOZULDU... Okan Bayülgen'in NTV'deki 'Sade Vatandaş' programına konuk olan Tuba Ünsal, kazanabildiği kadar para kazanıp Amerika'ya...
  3. Yalnızlık Kadında Asil Duruyor!

Yalnızlık Kadında Asil Duruyor!

Yalnızlığım isyanımdır aslında, bir başkaldırıdır sevmeyi bilmeyen kalplere. Ne kadar kirletilmiş ruh ve değeri kaybettirilmiş aşk varsa, hepsine karşı onurlu bir duruştur. Yalnızlığıma dokundurtmam çünkü o benim gücümdür. Yüreğime söz geçirip geceler boyu, saklayıp kolladığım yanımdır. Kadınlığımın erdemli savaşıdır yalnızlığım ve bazen sadece kırgın bir kalbin sessiz gösterisidir. Aşka...
  4. Gizem Soysaldı Fotoğrafları İle Karşınızda

Gizem Soysaldı Fotoğrafları İle Karşınızda

Gizem Soysaldı Fotoları Gizem Soysaldı Fotoğrafları Daha önce hayatı hakkında bilgiler paylaştığımız Gizem Soysaldı fotoğrafları ile karşınızdayız melekler ...
  5. Köşe lavabo farklı duruyor

Köşe lavabo farklı duruyor

Antika lavabo örneği Country banyo dekorasyonu Country modası ve bu modaya uygun olarak yapılmış dizayn edilmiş banyo dolaplarını artık çevrinizde sıkça göreceksiniz sevgili melekler. Zira ben şimdiden görmeye başladım bile. Eskiyi seviyorsanız ve eski tarzda antika köşe takımı lavabosu istiyorsanız, benimde en çok beğendiğim bir modeli sizlerle paylaşıyorum. Bu antika köşe lavabo contry...

Sayfayı Paylaş