gebe
  1. aSeLL51

aSeLL51 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

fotoğrafladaki davetsiz misafirler :)

Konu, 'Çöplük' kısmında aSeLL51 tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

EnCey bunu beğendi.
  2. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
  3. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    hahahaha harika yaaa

4. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Aman tanrımmm :hhh: Bazıları çokk çoookk komik :hhh::hhh:

fotoğrafladaki davetsiz misafirler :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tüketim çılgınlığını fotoğraflandı

Tüketim çılgınlığını fotoğraflandı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. misafir oyunu

misafir oyunu

misafir menüsü oyunları misafir menüsü özel — Tık, tık tık (Baş parmakla başa vurulur.) — Efendim, efendim (İşaret parmağı hareket ettirilir.) — Kim o? — Konuk geldi konuk. — Konuk geldi konuk. — Ne istiyor konuk? — Ne istiyor konuk? — Bir yatacak yer. — Bir yatacak yer (El başa vurulur ve baş hafifçe yatırılır.) — Söyle içeri girsin. (El ile kapı açma hareketi yapılır.) — Dur babama sorayım....
  3. Davetsiz Gelen 2 Filmi Bilgi

Davetsiz Gelen 2 Filmi Bilgi

Davetsiz Gelen 2 Davetsiz Gelen 2 ( No Man's Land: The Rise of Reeker) filminin yönetmeni serinin ilk filminide yöneten Dave Payne ve vasat bir oyuncu kadrosu ile sinema severlerin karşısına geliyor. Serinin ilk filmi Davetsiz Gelen (Reeker) pek fazla ses getirmese de Dave Payne serinin devamı olan ikinci filmi çekmeyi de tercih etti ve sonuç pek değişmedi açıkçası. İşlediği konu...
  4. Fotoğrafların Davetsiz Misafirleri..Çok Şirinlerrr....

Fotoğrafların Davetsiz Misafirleri..Çok Şirinlerrr....

Fotoğrafların Davetsiz Misafirleri Fotoğraflardaki Misafirler Özellikle kedilerin her zaman ilgi odağı olmak istedikleri herkes tarafından bilinen bir gerçek. Fakat bazıları bu isteklerini bir adım daha ileriye taşıyıp fotoğraf karelerini adeta sabote ediyor.İşte bu şirin şeylerin hayatımızdaki ve fotoğraf karelerindeki yerleri...İşte fotoğraflarımızın davetsiz misafirleri şirin...
  5. misafir

misafir

misafir ile ilgili deyimler ve anlamları çok acil lütfen bulun..

Sayfayı Paylaş