gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Fotoğraflar da güzel çıkmak için tavsiyeler

Konu, 'Tavsiye Al' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

fotoğraflarda güzel çıkmak için fotoğrafta güzel çıkmak için fotoğrafta fotoğraflarda çıkmanın yolları fotoğraf Fotoğraf çektirmeyi pek sevmem desem yalan olur:DBen fotoğraf çekineceksem eğer motivasyonumun iyi olması lazım.Yoksa o an yaşadığım ruh halim mutlaka fotoğrafa yansıyor ve bu durum benim canımı sıkıyor.Eğer morelim bozuksa resimlerde suratsız bir şekilde çıkarım ve sinir olurum.Ama artık çok güzel fotoğraflarım olacak.Nasıl mı?Merak ediyorunuz değil mi? O halde buyrunuz:ehi:
    Fotoğraflarda çirkin çıktığınızı ya da hiç fotojenik olmadığınızı mı düşünüyorsunuz? Dert etmeyin. Şimdi size söyleyeceğimiz birkaç öneri ile fotoğraf karelerinde artık çok daha mükemmel gözükeceğinize emin olabilirsiniz. Öncelikle duruşunuza dikkat edin. Vesikalık fotoğraf çekiliyormuş gibi durmayın. Bir omzunuz fotoğraf makinesine bakarken diğeri biraz daha arkada kalsın. Böylece daha ince ve zarif gözükürsünüz. Eğer fotoğrafınızın flaşlı çekilmesi gerekiyorsa yani karanlık bir ortamdaysanız ruj olarak böğürtlen tonlarını tercih edin. Daha koyu tonlar dudaklarınızın kapkara çıkmasını sağlayacaktır. Tam tersi şekilde şayet karanlık ortamda olduğunuz halde parlatıcı kullanmışsanız dudaklarınızın flaşın etkisiyle gereğinden fazla parlayacağına emin olabilirsiniz. Yapı gereği bazı kişilerde sağ, bazılarında da soldan fotoğraf daha güzel durur. Eski fotoğraflarınıza bakarak hangi açıdan daha güzel durduğunuzu kesinleştirin ve öyle poz verin. Dikkat ederseniz ünlüler zorunda olmadıkça yüzleri hep hafifçe sağa dönük şekilde soldan poz verirler. Siz de bu tekniği deneyebilirsiniz. Aynı zamanda yüzünüzü birazcık ileriye uzatmayı da denemelisiniz. Böylece yüzünüz ve boynunuz daha ince gözükecek. Eğer fotoğraf çekileceğiniz yer açık hava ise saçınızı örmeyin ya da toplamayın. Rüzgarın eşliğinde savrulan ya da karışan saçlar ortaya çok daha hareketli ve güzel görüntülerin çıkmasını sağlayacaktır. Son olarak zaman hakkında da bir tüyo verelim: Fotoğraf için en iyi zaman ışığın yavaş yavaş azalmaya başladığı günbatımıdır. Gün batımı zamanında her zaman olduğunuzdan daha güzel gözükeceğinize emin olabilirsiniz. Azalan ışık nedeniyle göz altı torbalarınız daha az gözükecek ve yüz hatlarınız yumuşayacak.

Bence bu önerilerden sonra hemen bilgisayar başından kalkıcak fotoğraf makinenizi elinize alıp bol bol resim çekeceksiniz:DEminim:ehi:

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Tamamdır aldım tüyoları:D

3. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    boşveeeeeeeeeer amaaaaaaaaaan

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    ewet cok haklısın öle bı kac pozum var ve fotojenık cıktıgımı sölerler bılmezlerkı tutturana kadar sekılden sekıle gırdıgımı..

5. su.ay

su.ay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    hee heee bende ve sonunda resim çeke çeke hangi açıadan iyi çıktığım buldum. bir proflim güzel çkıyormuş.hep o açıdan poz vermeye çalşıyorum .

6. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    :) demı ama benımde bı acım var o gusel cıkıyor ole poz verıom bende

7. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    hehe evet doğru bu

8. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

9. sessizprenses

sessizprenses Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    bende aldım tüyoları :D
    kesin denicem :D

10. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    hımmm ellerine saglık bidenem bunlar cok işime yarayacak wallaa ....

11. oqizynp_67

oqizynp_67 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    güzel tavsiyeler ama 15 yaşındayım yüzüm gereğinden fazla uzun resimlerde iğrenç çıkıyorum..arkadaşlarım bana ne zamn fotoğraf çekilmemizi istese kafamı aşağıya eğiyorum yada başka yere bakıyorum..off kendimi skıntıya atmak istemiyorum ama canımı skıyo bu olay yardım edin ltfen mutlaka benm qibi bı skıntısı olan ve çaresini bulan wardor lütfen yardım edin

Fotoğraflar da güzel çıkmak için tavsiyeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. güzel ve alımlı görünmek için tavsiyeler

güzel ve alımlı görünmek için tavsiyeler

alımlı görünmek Saçlarınızı düzenleyin Eliniz için kullandığınız, nemlendiricilerden biraz saçınıza sürerseniz uçuşan ve elektiriklenen saçlarınızı yatıştırmış olursunuz. Nemlendiriciyi banyo sırasında sürerseniz saçlarınızı kuruladıktan sonra daha parlak ve canlı olduğunu görürsünüz. Güne zinde başlamak Sabahları yorgun kalıyorsanız vücudunuzu toksinlerden arındırmak için...
  2. Evden hızlı çıkmak için

Evden hızlı çıkmak için

İşe sürekli geç kalanlardan ya da arkadaşlarını buluşma yerinde dakikalarca bekletenlerden misin? İşte sana sınırlı zamanda bakımlı ve havalı olmanın 15 yolu! 1. Saçının kötü olduğu günlerde ünlülerden ilham al ve saçına fular bağla. Hem çok moda, hem de harika görünüyor. 2. Dolabını haftalık planına ve hava durumuna göre düzenle. Böylece aradığın her şeyi kolayca ve hızlı bir şekilde...
  3. Güzel ayaklar için bakım tavsiyeleri

Güzel ayaklar için bakım tavsiyeleri

ayak bakımı, önerileri, doğal, evde, tavsiyeleri, bilgileri ve bu konuya dair merak ettiğiniz herşey burada arkadaşlar. "Dost başa düşman ayağa bakar" demiş atalarımız. Biz de düşmanlarınızı çatlatacak ayaklarınız olsun diye, sizlere ayak bakım önerileri hazırladık Melek'ler. Ayak bakımınız için öncelikle pedikür yaptırmanız gerekmektedir. Pedikür yaptırmanız hem ölü hücrelerin...
  4. Fotoğraflarda Güzel Çıkmak İçin Nasıl Makyaj Yapmalısınız?

Fotoğraflarda Güzel Çıkmak İçin Nasıl Makyaj Yapmalısınız?

Bu sayfa; Fotoğraflarda Güzel Çıkmak İçin Nasıl Makyaj Yapmalısınız konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kadınların en çok titizlendikleri şeylerden biri çekindikleri fotoğraflarda güzel çıkmaktır. Bunun için ayna karşısında poz verip prova yapanlar bile vardır. Aslında herkesin hoş resim verdiği bir poz şekli vardır ve onun dışında çekindiğimiz resimlerde zaman zaman...
  5. Fotoğraflarda Güzel Çıkmak İstiyorsanız...

Fotoğraflarda Güzel Çıkmak İstiyorsanız...

fotoğraflarda güzel çıkmak için, fotoğraflarda nasıl güzel çıkabilirsiniz, fotoğraf çekinirken güzel çıkmak için Sevgili melekler, özellikle şu sıralar hayli moda olan selfie çılgınlığına da kapıldıysanız sürekli foto çekenler kervanına da girmişsiniz demektir. Eğer fotolarda istediğiniz gibi çıkmadığınızı düşünüyorsanız, bu makalemizde sizlere vereceğimiz tavsiyelerle fotoğraflarda çok daha...

Sayfayı Paylaş