gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Fotoğraflara Photoshop ile Retro Görüntüsü Kazandırın

Konu, 'Photoshop' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

photoshop retro yapımı retro fotoğraf nedir Photoshop programını kullanarak istediğiniz fotoğraflarınıza son zamanlarda moda olan retro görüntüsü verebileceksiniz. Retro nun kelime anlamına baktığınızda eski modanın yeniden canlanması demek olduğunu göreceksiniz.
    1. Aşama :

Photoshop açın ve D tuşuna basarak renk paletlerinizi reset leyin.

2. Aşama :

Aşağıdaki resmi Photoshop 'da açın. İsterseniz başka resimlerinizi de kullanabilirsiniz.

3. Aşama :

Image > Adjustments > Threshold seçin ve aşağıdaki görüntüye benzer bir görüntü yakalayın.

4. Aşama :

Sonra Fitle > Blur > Gaussian Blur seçin ve blur ayarınızı 1.0 yapın.

5. Aşama :

Filter > Sharpen > Unsharp Mask seçin ve aşağıdaki değerleri girin.

6. Aşama :

Son olarak Image > Adjustments > Hue/Saturation seçin ve aşağıdaki değerleri girin. Burada son olarak resime mavi rengi aktarılmış, isterseniz alttaki resimde gözüken renk ayarlarıyla oynayarak kırmızı, yeşil veya mor renklerini de kullanabilirsiniz.

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Fotoğraflara Photoshop ile Retro Görüntüsü Kazandırın
    paylaşım için teşekkürler

Fotoğraflara Photoshop ile Retro Görüntüsü Kazandırın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. photoshopta yağmur görüntüsü verme

photoshopta yağmur görüntüsü verme

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Photoshopda Fotoğrafları puzzle Yapmak

Photoshopda Fotoğrafları puzzle Yapmak

fotoğrafı puzzle yapma resimden puzzle yaptırmak fotoğraf pazıl resimleri fotoğraf 1. Adım : Fotoğrafınızı parçalara ayırmadan önce Views > Rullers yaparak veya CTRL+R tuşlarına basarak sayfanızın kenarlarında cetvelinizin gözükmesini sağlayın. 2. Adım : Şimdi araç menüsünden Rectangular Marquee Tool (M) seçin. Aşağıdaki resimde olduğu gibi resminizin üst sol...
  3. Bu Fotoğraflarda Photoshop Yok..

Bu Fotoğraflarda Photoshop Yok..

ilk bakışta photoshop'landığını düşünebileceğiniz fotoğraflar aslında üzerinde hiç oynama yapılmamış gerçek kareler.. . Orijinal boyutta görüntülemek için tıklayın.Orijinal boyut 900x599 Gerçek Boyut İçin Tıklayınız.
  4. Photoshop İle Yüz Güzelleştirme

Photoshop İle Yüz Güzelleştirme

Arkadaşlar Photoshop İle Yüz Güzelleştirme hakkında bilgi öneri istiyorum.
  5. Photoshop İle Yüz Temizleme

Photoshop İle Yüz Temizleme

Photoshop İle Yüz Temizleme nasıl oluyor bu konuda yardım edermisiniz bana

Sayfayı Paylaş