gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

fotoğrafLarda buLun kendinizi!

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

fotoğrafLarda buLun kendinizi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hüseyin Turan - Ben Kendimi Gülün Dibinde Buldum

Hüseyin Turan - Ben Kendimi Gülün Dibinde Buldum

Ben kendimi gülün dibinde buldum Ben kendimi gülün dibinde buldum Kuru kuru sevda imiş sarardım soldum Sevda bir düş imiş kendime yordum Ay karanlık gece vurdular beni Yarin çevresinde sardılar beni Değirmen deresi bölük kadınım bölüktür İçerde ciğerim delik kadınım deliktir
  2. Doğuş - Kendini Kendinde Bul

Doğuş - Kendini Kendinde Bul

Sensizim yalnızım Çaresizlik ruhumu Bedenimi sarmış Ağlıyor gözlerim Bir su serp yüreğime Aksın bütün hüzûnlerim Kendini kendinde bul Ona buna şuna buna sorma Birisi gelir birisi gider Hikayesi yapma Oynama aşklarla Yanarsın çarpılırsın Bulursun belanı Alırsın cezanı
  3. bir sabah kalksam ve kendimi 15 yaşında bulsam

bir sabah kalksam ve kendimi 15 yaşında bulsam

Evet canlarım ya ben ara ara bunu düşünür oldum son zamanlarda ;bir sabah uyansam ve kendimi Çekirge'de ki evimde pespembe odam da ve en sevdiğim pembe minik kalpli çarşaflarımın arasında bulsam diye...Hayatımda birçok şeyi değiştirme fırsatım olurdu ama hiç korkmadan yine herşeye rağmen aynılarını yaptıklarım da ..Yine de başıma gelecekleri bilerek yaşamak hoş olurdu heralde dimi siz ne...
  4. Göz makyajı fotoğraflarımızı paylaşalım kendine güvenen melekler:)

Göz makyajı fotoğraflarımızı paylaşalım kendine güvenen melekler:)

Burada kendi yaptığımız göz makyajı fotoğraflarını paylaşacağız umarım katılım olur:hıms:
  5. Fotoğraf Makinesi Filmini kim buldu, icadı

Fotoğraf Makinesi Filmini kim buldu, icadı

ilk fotoğraf makinesini kim buldu Fotoğraf Makinesi Filmini kim buldu, icadı Fotoğraf makinesi filmi icadı, Fotoğraf makinesi filmini kimbuldu, Fotoğraf Makinesi Filminin Patenti hakkında ki merak ettiğiniz tüm soruların cevapları bu yazımızda yer almaktadır Melek'ler. Sevgili Melek'ler, hayatımızın her karesini ölümsüzleştiren fotoğraf makinasi filmini bakalım kim hangi tarihte icad...

Sayfayı Paylaş