gebe
  1. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18

FotoğrafLarın 3. BoyutLarı !

Konu, 'Çöplük' kısmında zaga tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

FotoğrafLarın 3. BoyutLarı ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlahi Hükümlerin Kozmik Boyutları

İlahi Hükümlerin Kozmik Boyutları

ilahi hükümlerin kozmik boyutları Sevgili melekler, Prof.Dr. Ahmet Maranki'nin Yaşam Enerjisi adlı kitabını belki duymuşsunuzdur. Kitabın beni en çok etkileyen bölümü ilahi hükümlerin enerji açısından değerlendirmiş olmasıydı. Bu bölümde 1993 yılında beri Yaratıcı tarafından gönderilmiş kitapların üzerinde yapılmış araştırmaların sonuçlarından bahsediliyor.Bunların bir bölümünü sizlerle...
  2. Televizyonlarda 3 Boyut Devri

Televizyonlarda 3 Boyut Devri

televizyon, uc boyutlu, 3D, tv, gozluk konularini incelemektesiniz Sevgili Melekler, Artik evlerimizde de, yeni cikan televizyonlar sayesinde 3 boyutlu filmleri ve maclari hatta yakin zamanda belgeselleri izleyebilecegiz, Peki 3D yada 3 boyutlu goruntu ne demek? biraz ogrenelim; 3D NEDIR? 3D eğlencesi, 3D sinema deneyiminin heyecanını evinize getiriyor. 3D efekti, görüntülere daha...
  3. Farklı boyut

Farklı boyut

samanyolu tv nin yine kaliteli dizilerinden birisi arkadaşlar yeni bir dizimiz sayılır ben beğenerek takip ediyorum sizlere de tavsiye ediyorum cuma günleri 19:45 de samanyolu tv'de ekrana geliyor dizi.konusu Melek, içinde sayısız şehitlerin olduğu bir sülaleye mensup biridir. Daha çocuk yaşındayken polis olan babası da şehit olduktan sonra hayatında birşeyler değişir. Artık gündelik hayatına...
  4. 2013 BMW 3 Fotoğrafları

2013 BMW 3 Fotoğrafları

2013 bmw 3 series resimleri 2013 bmw 3 series fotoğrafları 2013 bmw 3 series resim Galerisi Hız tutkunu meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için 2013 yılı BMW 3 serisi fotoğraflarından derlediklerimizi sizlerle paylaşıyoruz melekler :)
  5. Fotoğraf Boyutlarını Nasıl Küçülteceğim ?

Fotoğraf Boyutlarını Nasıl Küçülteceğim ?

Bu konu; fotoğraf boyutları nasıl küçültülür hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, çektiğiniz fotoğrafları msninize ya da forumlara yüklemek istediğinizde yükleyemiyor, boyutları küçültün uyarısı alıyorsanız, bu fotoğrafları küçük bir işlemden geçirmeniz gerekmektedir. Peki bunu nasıl yapacaksınız ? Aşağıda vereceğimiz bilgiler doğrultusunda artık fotolarınızı istediğiniz...

Sayfayı Paylaş