gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Fotoğraflarınızı Kavanozlarda Sergilemeye Ne Dersiniz?

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

fotoğraf çerçevesi, ilginç fotoğraf çerçeveleri, ilginç dekorasyon fikirleri

Sevgili melekler, ev dekorasyonunda farklılıktan hoşlananlardansanız, şimdi paylaşacağımız farklı foto çerçevesi fikri çok hoşunuza gidecek. Bundan sonra özellikle eski nostaljik fotolarınızı kullanmadığınız kavanozlarınızda saklayacaksınız. Ayrıca bu kavanozlar şık hediye alternatifleri de olabilir. Çok ilginç değil mi? Son derece kolay ve bir o kadar da gözalıcı olan bu fikir için buyrun makalemize...

kavanozdaki-foto.png

Malzemeler

-Kapaklı ve normal büyüklükte eski veya yeni bir cam kavanoz.

-İçine koyulacak resim (Tercihen siyah beyaz,4×6 büyüklüğünde boyutlandırılmış)

-Bitkisel yağ

-Kurutulmuş çiçekler (isteğe bağlı)

Yapılışı

1- Kavanozun içine resmi yerleştirin ve üstüne kadar tamamen yağı dökün.

2- Fotoğrafın diğer tarafına kurutulmuş çiçekleri koyun.

3- Kapağını iyice sıkın ve işte bitti!

Eskimiş, sararmış resimleriniz bu projeyle masanızın üzerinde, evinizin en güzel köşelerinde hep yanınızda olacak!

Bu tasarımda renkli fotoğrafta kullanabilirsiniz fakat sepya yada siyah beyaz fotoğraflar daha güzel ve nostaljik duracaktır.

kavanozda-foto.jpg

Fotoğraflarınızı Kavanozlarda Sergilemeye Ne Dersiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. deri nedir??

deri nedir??

Vücudumuzun en büyük organı olan deri; dokunma organıdır. Kişi dokunmayla; basınç, sıcak, soğuk ve acıyı algılar.Dokunmayla eş seçer. Altderide bulunan sinir uçlarına bağlı duyu cisimciklerinin kimi dokunmayı, kimi basıncı, kimi sıcağı, kimi soğuğu, kimi acıyı alır. Geniş yüzeyi ve büyük duyarlığıyla deri vücudumuzun dış etkilerden korunmasını sağlar. Bu nedenle derinin bakımı ve korunması...
  2. Kavanoz

Kavanoz

Bir öğretmen büyük bir kavanozu önüne koyup içine büyük büyük taşlar doldurmuş sığdırabildiği kadar. Sonra öğrencilerine dönüp “bu kavanoza başka taş sığdırabilir misiniz?” diye sormuş. Öğrenciler kavanozun ağzına kadar dolu olduğunu görüp hep bir ağızdan “hayır” demişler. Bu cevap üzerine öğretmen bu sefer kavanozun ağzından çakıl taşları dökmeye başlamış. Çakıl taşları yavaş yavaş büyük...
  3. Ne Dersin ?

Ne Dersin ?

Sarılsam şöyle sımsıkı .. İçimi döksem biraz, rahatlarım belki .. Dinler misin beni ? Ağlarsam darılmak yok ama .. Kıyamazsın bilirim, bu seferlik izin ver .. Kalemimin ucuna dizildi cümleler .. Ve orada kaldı .. Tıpkı beynimden süzülüp, dilimin ucuna takılanlar gibi .. Onlar da oraya hapsoldu tarafımdan .. Susmak, kabullenmek sayılır ya bazen .. Susuyorum ben de, "...
  4. Bu Erkeklerin Derdi Ne?

Bu Erkeklerin Derdi Ne?

Erkeklerin hepsini genellememek koşuluyla bir konuya kafamı çok takıyorum. Bu erkek milleti neden aç gözlü? Sorun erkekte mi yoksa kadında mı, hala çözmüş değilim. Çok güzel eşi olan da aldatıyor, çok seven de. Tek gecelik ihanetleri aldatmadan saymayan pek çok erkek tanıyorum. Erkekler neden aldatıyor? Bir erkek aldatmaya neden ihtiyaç duyar? Erkekleri ihanete iten sebepler neler? Kadın...
  5. Fotoğraf nedir ?

Fotoğraf nedir ?

Fotoğraf nedir ? foto nedir Arkadaşlar fotoğraf nedir ondan hariç fotoğraf nasıl çıkıyor yani bir düğmeye basında o an nasılda ölümsüzleşiyor merak ediyorum valla :S

Sayfayı Paylaş