gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Fotojenik Olmak İçin Dikkat Etmeniz Gerekenler Burada

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

fotojenik olmak için fotojenik olmanın püf noktaları

En yakın arkadaşımızın düğün resimleri elimize geçtiğinde kendi pozlarımızı beğenmeyebilir, üzülürüz melekler. Sebebini de fotojenik olmamamıza bağlarız . Kimimiz de bize göre nasıl resim çektirirse çektirirsin hep güzel çıkar, çünkü fotojeniktir. Eğer siz de fotoğraflarda güzel çıkmıyorum diyenlerdenseniz aşağıda ki makaleyi bir okuyun diyoruz. Çünkü fotojenik olmanın yolları var :tik:

Fotoğraflarda daha iyi çıkmak için…

* Makyajınıza önem verin. Asla abartılı bir makyaj yapmayın.
    * Boyunuza ve yüz şeklinize göre bir saç modeli seçin.
    * Fotoğraf çektirirken arka planın karışık olmamasına özen gösterin.
    * Saç ve ten renginize uyumlu kıyafetler seçmeye çalışın. Karışık desenler kullanmayın.
    * Parlak beyaz kıyafetler giymeyin.
    * Yapmacık pozlar vermekten kaçının.
    * En iyi duruş ve bakış açınızı bulmaya çalışın.
    * Doğal bir gülümsemeniz olsun.
    * Akşamüstü ışığı en iyisidir.

Fotojenik Olmak İçin Dikkat Etmeniz Gerekenler Burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dikkat Etmeniz Gerekenler

Dikkat Etmeniz Gerekenler

Kilo alımı; alınan enerjinin harcanan enerjiden fazla olmasından dolayı vücut yağ kitlesinin artması sonucu oluşur. Kilo kaybı ise depolanan yağ fazlalıklarından (özellikle şekerli ve yağlı besinlerin gereğinden fazla alınmasından kaynaklanan) ve bazen de vücutta biriken su fazlalıklarından kurtulmak ve buna karşılık hiçbir zaman kas veya asıl dokudan kaybetmemek olmalıdır. Dolayısıyla, kilo...
  2. Yazın Dikkat Etmeniz Gerekenler

Yazın Dikkat Etmeniz Gerekenler

saç bakımı saç bakımı nasıl yapılır Yazın saç bakımı daha bir önem taşır melekler :) Güneş ışınlarına direk maruz kalan saçlar, kurur ve yıpranır. Bunun için yapmamaız gerekenleri aşağıda ki makalemizde kısaca anlatıyoruz :) Tatile çıkmadan önce saça perma, boya, balyaj gibi işlemler yaptırmaktan kaçınılmalıdır. Bu tarz kimyasal işlemler güneşin zararlı etkilerini artırır ve saçın daha...
  3. İşte Fotojenik Olmak İçin Adım Adım Yapmanız Gerekenler

İşte Fotojenik Olmak İçin Adım Adım Yapmanız Gerekenler

nasıl fotojenik olunur nasıl fotojenik poz verilir nasıl fotojenik olabilirim Sevgili melekler, hepimizin başına zaman zaman gelir, çekindiğimiz fotolara bakıp ay ne kadar kötü çıkmışım diye burun kıvırır, o resmi ortadan yok etmeye çalışırız. :) Bu lafımıza karşılık neysen o çıkıyor işte diye şaka yapanlar da aslında yanılıyorlar. Fotoğraf çekmek de çekinmek de teknik işidir. Şimdi...
  4. Kurban Bayramını Sağlıklı Geçirmeniz İçin Dikkat Etmeniz Gerekenler...

Kurban Bayramını Sağlıklı Geçirmeniz İçin Dikkat Etmeniz Gerekenler...

Bu konu; kurban bayramını sağlıklı geçirmek için bilmeniz gerekenler hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yarın Kurban Bayramının ilk gününü yaşayacağız. 4 gün sürecek olan bayram süresince malumunuz bol miktarda et tüketilecek. Ancak işin dozunu kaçırmamalı, bazı noktalara dikkat ederek et tüketimi yapmamız gerekiyor. Peki nelere dikkat edeceğiz ? İşte uzmanlardan öneriler......
  5. Saçınıza Kolayca Şekil Vermek İçin Dikkat Etmeniz Gerekenler

Saçınıza Kolayca Şekil Vermek İçin Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bu konu saça kolay çekil vermenin yolları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, saç güzelliği her kadın için vazgeçilmezdir. Saçlarının güzelliğinden emin olan kadınlar kendilerini sosyal ortamlarda çok daha iyi hissederler. Bunun için de genetik mirasın yanısıra bazı bakımları da ihmal etmemek gerekir. Biz de bu sayfamızda saç bakımına ve güzelliğine dikkat eden kadınlar için...

Sayfayı Paylaş